Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudtok jó szószokat grillezett...

Tudtok jó szószokat grillezett csirkéhez?

Figyelt kérdés
Szülinapomra (április 2.-án lesz) grillcsirkét kértem,tört krumplival és salátával..Szóval kéne hozzá valamilyen szósz,a paradicsomosat ne írjátok,mert azt nem szereti senki a családban.Ha ez befolyásolja a szószt,akkor lesz epres torta,és cseresznyés epres süti is. :) Nem tudom,hogy mennyire befolyásolja... :) Köszönöm előre is a válaszokat! :)

2014. márc. 22. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Fokhagymas kapros tejfolos vagy kefires vagy joghurtos ontet. Zeket lehet szepen kombinalni. Vagy kecsapos mezes ecetes csilis vonal. Amelyiket szereted. De grillcsirkehez nem szokas tort krumplit enni. Es raadasul az ontetet is inkabb sultkrumpli vagy rizs korettel esszuk.


Egyebkent nincsenek nagy igenyeid, grillcsirke szulinapra. En hetfo estenkent szoktam enni, nem szulinapokon.

2014. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mustafa33 ***** válasza:
100%
Előző, amit írtál az jó. De az utolsó mondatod elhagyhattad volna. Még ha így is gondolod, legalább illemből. (és másnak nagyon helyesen más az ízlése, mert ha mindenkinek egyforma lenne, az emberek már rég agyonverték volna egymást)
2014. márc. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Tudom,hogy nem annyira nagy dolog,de én szeretem a csirkét és nem is akartam valami nagy dolgot rá... :) Még egyszer köszi a válaszokat! :)
2014. márc. 22. 23:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!