Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek a barátomnak?...

Mit főzzek a barátomnak? Múlthéten ő főzött nekem a koliban, akkor megígértem neki h majd én is fogok neki vmit.

Figyelt kérdés
Mit ajánlotok? Valami egyszerű és olyan kellene amit egy koleszban is meg lehet csinálni.
2009. dec. 15. 20:32
 1/9 anonim válasza:
100%
Puding :)
2009. dec. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Spagettit! Kicsit maszatos, de egyszerű és finom!:)
2009. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
én csirkés gombás-tejszines tésztát csináltam:) (macerásnak hangzik de nem az:) vegyél ilyen knorr port, az van ráírva hogy serpenyős csirke asszem) és ott leirják hogyan kell+csinálj hozzá tésztát és kész is a tökéletes vacsora és este:) én pasim nagyon imádta:)
2009. dec. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Baconnal és sajttal töltött rántott csirkemell-egyszerű és a legtöbb ember szereti.A múltkor csináltam és nagyon jó lett: kell hozzá csirkemell,szeletelt bacon(előrecsomagoltat is lehet kapni),lapkasajt,trappista,panírhoz való.Belehajtod a húsba a bacont és a sajtot,majd húsnyárssal jól áttűzöd,így a rántásnál nem fog kifolyni.Majd bepanírozod.Fedő alatt rántsd ki,mert úgy finomabb és puhább lesz.Sokkal jobb,mint a boltban kapható,előre elkészített fagyasztott változat!:))
2009. dec. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
jah,és a nyársat a kirántás után kihúzod :D (egyébként élelmiszerboltban lehet kapni,olyan,mint a hurkapálcika,csak ki van hegyezve,egy csomagban rengeteg van)
2009. dec. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

Micsoda ízlések /ízléstelenségek/! Csinálj egyszerűen pecsenyehúst! Marha vagy sertéshúst felkockázod, felrakod egy kis vízbe, amihez raksz fokhagymát,babérlevelet, borsot és majorannát, félidőben hozzáadod a sót, lesütöd zsírjára -ilyenkor mehet bele egy kis rendes házi zsír-.

Köretnek: Felraksz egy adag kockára vágott burgonyát sós vízbe, közben feldobsz egy kis szalonnát, a szalonna zsíron megfuttatsz egy jó adag vöröshagymát, amikor kellemesen megüvegesedett, akkor hozzákevered a 3/4 részben megfőtt burgonyát, összekevered és készre sütöd. Savanyú dinnye, paprika dukál hozzá, na meg egy jó adag vörösbor. Egyszerű, olcsó,kiadós, házias étel, mégse valami ócska szutyok, ipari tészta vagy bolti szarság.

2009. dec. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

hmm...miért,hol látsz te itt ízléstelenséget meg "szutykot"?

Ezen az oldalon "kötelező" mindíg leszólni az előttetek válaszolókat?Bocsi az OFF-ért

2009. dec. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!! majd mindegyiket ki fogom próbálni előbb-utóbb :) de még nem döntöttem el, hogy melyik lesz a mostani


amugy én sem látom h melyik lenne az ízléstelen. ahogy olvastam a neveket, összefutott a nyál a számban.... szóval nem értem

2009. dec. 15. 22:10
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

van egy nagyon egyszerű, de isteni finom receptem számodra. semmi főzési szaktudást nem igényel, én is egy netes barátnőmtől kaptam és jópáérszor elképráztattam már vele a vendégeimet. SÖRÖS CSIRKE:

veszel 10-12 csibe alsócombot (ez kettőtöknek pont elég,még reggelire is marad, de meglátod nem sok, egy pasi 5 ilyen combot simán bevág), besózod-borsozod kicsit, minden combot betekersz egy szeletelt baconnel, lerakod szép sorban a tepsibe, és ráöntesz egy 3,3 dl-es(tehát kis doboz) sört. ezután lefeded alufóliával, és pontosan 45 percig a sütőben párolod,...akkor leveszed a fóliát, és még 15 percig pirítod. ekkor a sör levének nagy része elpárolog, a többi a csibe és a szalonna zsírjával egy nagyon fincsi szaftot képez. krumplipüré illik hozzá és savanyúság.

2009. dec. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!