Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi történt a tejszínnel?

Mi történt a tejszínnel?

Figyelt kérdés

Tegnap a sütihez tejszínhabot kellett volna vernem. Elkezdtem géppel verni a tejszínt, erre egyik pillanatról a másikra valahogy kettévált a tejszín egy savó-szerű részre, meg egy vaj állagúra.

Mi történt vele? Csak néztem... :O

Nem volt lejárva a szavatossága.


2009. dec. 10. 16:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig keverted. A tejszín egy kényes termék, ha sokáig vered, akkor ez történik vele.Máskor használj habfixálót és akkor annyira nem kell sokáig verned.Én csak ritkán használok tejszínt,pont ezért.


Vagy habpotló port.


Kövire sikerülni fog, csak óvatosan.

2009. dec. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De mi számít soknak? :S Mert kb. 1 perc után ez történt. Olyan mérges lettem, hogy megfogadtam, legközelebb inkább habsprayt veszek.
2009. dec. 10. 16:48
 3/14 anonim ***** válasza:

Ezt látnod és érezned kell.Hiába vezetek 12 éve háztartást én is jártam már így.

Nem lehet megmondani az időt, hogy 46 mpig verd.

Tényleg belejössz majd.:-)

2009. dec. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
:S Kösz, de azt hiszem inkább maradok a habspraynél. :D
2009. dec. 10. 17:01
 5/14 anonim ***** válasza:

azért egyszer még próbáld meg, mert nagyon finom:-)

Sok sikert.

2009. dec. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Vajat köpültél, ahogy kell! Talán kicsit savanyú volt már!

Finom vaj, egyétek meg! A savóval süthetsz!

2009. dec. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen,túl sokáig verted..Én is jártam már így..Óvatosan,kisebb megszakításokkal verd fel!Amúgy finom az attól még,beleteheted a kávéba is,esetleg ha van cica..
2009. dec. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Megkóstoltam, és rájöttem, hogy jó... :) Úgyhogy végül ahogy volt, leöntve róla azt a savót, felhasználtam, csakhát a süti egyáltalán nem lett az igazi. Már kinézetre, mert sajna csak odáig jutottunk, mert ha már a macskát említjük, végül az övé lett, mert én hülye kiraktam az ablakba hűlni, a macska meg megvacsizott. Szóval, nem az én napom volt. :S
2009. dec. 10. 19:53
 9/14 anonim ***** válasza:
..akkor a macska napja lett..
2009. dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát úgy valahogy...
2009. dec. 10. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!