Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit fozzek neki?

NevoBP kérdése:

Mit fozzek neki?

Figyelt kérdés
baratnomet szeretnem valentinnapra meglepni valami finom, egyben konnyu etellel. azonban ezt megneheziti az, hogy meg szoptat es a kisfiunk meg eleve hasfajos. tehat nem mindegy mit eszik. nem akarom annyival megoldani h etterem.... no meg a gyerkocot sem hagyhatjuk itt orakra. koszi

2014. febr. 4. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Salátát. A nők imádják a salátát. Ők találták ki.
2014. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Elõször is fontos, hogy mit szeret és te mit tudsz fõzni, de szivecskés tortával is meglepheted.
2014. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Tetraedrit válasza:
100%
szerintem nem kell bonyolult ételeken törni a fejed. finom grill husi, esetleg csirkemell mellé saláta (paradicsom, kígyóuborka, lila hagyma de ez elhagyható a szoptatás illetve az alkalom miatt, feta sajt, pici olaj). desszertnek egy finom muffin vagy somlói galuska amit rendelni is lehet. vacsi közben meg szóljon valami light-os zene. lepd meg egy szál rózsával. engem levennének egy ilyennel a lábamról :D
2014. febr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Na látod? Mondom hogy saláta kell nekik.
2014. febr. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha szereti az olaszos ízeket, akkor sonka-sajttál? Vagy ha van görögo-i közös élményetek, görögös dolgokat összeszedni?

Engem egy nagy adag pármai sonka, buffala mozzarella, finom paradicsom, rukkola, olajbogyó, ciabatta kombóval mindig le tud nyűzöni a férjem (by Culinaris).

2014. febr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Egy kozos elmeny izei tenyleg jo otlet lenne, ha vannak ilyen etelek, ird le, szivesen segitunk, hogyan keszitsd el otthon.

Egyebkent ne salatat!!! Az oke, ha o maga rendel, de ha te keszited neki, az serto!!!

Dubarry csirkemell? Karfiol, sajt, csirkemell csoben sutve, paradicsomszeletekkel a tetejen.Semmi kulonleges fuszer vagy erdekesebb hozzavalo, de nagyon finom.Koretnek parolt petrezselymes jazminrizs nagyon illik, mert jol passzol a sajtos besameles szoszhoz.

Desszertnek etcsokis brownie valamilyen piros szinu lekvarral vagy malna/ribizli martassa, amit sziv alakban tudsz korbelocsolni talalasnal. A sutikockara pedig tejszinhab, ha az nem bantja a gyomrat.:)

Melle salata lehet,pl natur roppgos jegsalata

2014. febr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat mindenkinek! nem igen jartunk egyutt kulfoldon... en mar voltam parszor olaszban gorogben es nemetben is de az ugy nem kozos... salata azert nem jo mert kb semmilyen zoldseget nem ehet mert faj tole a baba hasa. se hagyma se paradicsom se semmi. brokkolit karfiolt nem tudom. de a sajtos husos dolog tetszetos. de igy a parolt zoldsegek sem nyernek sajnos. :/
2014. febr. 5. 11:31
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha szereti fõzzél neki csirkepörköltet finom tésztákkal.
2014. febr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
porkolt minden fajtaban ugymond gyakran van az asztalon :D igy az nem lenne kulonleges. :/
2014. febr. 5. 12:39
 10/14 Mark Fifth válasza:
64%
Sajtos husos teszta, nem ismerem az asszonyt (remelem;), fogalmam sincs milen tesztat, sajtot, hust szeret (szosszal/nelkul). Remelem segitettem.
2014. febr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!