Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit csináljak a maradék...

Mit csináljak a maradék sültkrumplis rántottával? Reggelig lesz valami baja?

Figyelt kérdés
Maradt egy kevés, de a tojás miatt félek hogyha kint hagyom nem lesz már jó, hűtőbe meg a krumpli miatt nem szívesen raknám be. Mi legyen vele? Jó lesz még holnap reggel?
2014. jan. 6. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Meg kallik a krumpli reggelig baXod. hiaba is mikrozod xar izü lesz. add oda bodrinak legyen öröme
2014. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Mindenkepp huto...ha tojas megromlik barmilyen fertozes stb... A krumpli max nem lesz olyan finom de legalabb nem lesz bajod!
2014. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
hogy kerül a sültkrumpli bármilyen viszonyba a rántottával? Szerintem mehet az egész a hűtőbe, egyformán szar lesz reggelre, de ehető marad. :D
2014. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor hűtő :) Egyébként úgy kerülnek kapcsolatba hogy megcsinálod a sültkrumplit, kiszeded, leöntöd az olajat majd visszateszed és ráütöd a tojást..:D finom :) Reggelre meg tudom hogy nem a legjobb, otthon nem ettem meg sosem, se valahogy a koliban sokmindent megeszek amit otthon nem..:))
2014. jan. 6. 22:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ja, koleszos kajának tökéletes, ott én is megenném. :D Hűtőbe az egésszel! :)

Múlt héten volt kolesz-kaja hangulatom, úgyhogy az ebédről megmaradt tésztát este ketchuppal ettem meg. :D

2014. jan. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hú az érdekes lehet :D komolyan kíváncsi lettem milyen lehet :D kár hogy nincs ketchupom :D
2014. jan. 6. 23:12
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
mi? bármilyen olasz tészta ketchuppal? a legalapabb, ha extrákra vágysz, még sajtot is tehetsz rá. :)
2014. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért ennyi idő alatt semmi baja nem lesz. 24 órát minimum illik elállnia. Ha csak azt nézem, hogy pl rakott krumpliban is van tojás és még 24 óra mulva is meg szoktam enni ha kitart addig.
2014. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja ha hűtőbe teszed. Nálam is sokszor megmaradt egy része. Én szoktam bele hagymát is tenni és vastagra sütöm meg, nem keverem, így egy nagy lepény lesz belőle. Salátával szoktam csinálni.
2014. jan. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is salátával csináltam, meg is ettem reggelire, úgyhogy már nincs is vele gond :)
2014. jan. 7. 10:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!