Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készítsek olasz ismerőseim...

Mit készítsek olasz ismerőseimnek?

Figyelt kérdés
Valami magyar édességre gondoltam,ami bejönne nekik..nem tudom,valakinek valami tapasztalat/ötlet ?
2013. dec. 15. 03:25
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Császármorzsa, dobos torta, Rigó Jancsi, Rákóczi túrós, somlói galuska,rétes, aranygaluska, mákos guba, bejgli, ezek mind finomak.
2013. dec. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kurtos kalacs, szalagos fank, kakaos csiga, eszterhazy torta, gundel palacsinta, vagy valamelyik orszagtorta elkeszitese is jo otlet,ha gyakorlottabb vagy!:)
2013. dec. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oké,finomak NEKÜNK,magyaroknak,de próbáltátok már olasz emberkén tesztelni ?
2013. dec. 16. 00:23
 4/7 A kérdező kommentje:
a mákos dolgokat én úgy tudom,hogy nem szívesen fogyasztanák..ez kb olyan számukra, mintha valaki édes feltéttel enné a tésztát.néznének boci szemekkel
2013. dec. 16. 00:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Kürtőskalácshoz hasonló édesség az olaszoknál is van, az is cukrozott héjú kalácstészta, csak kevésbé édes és megtöltik vaníliakrémmel, palacsintát (pancake) is több helyen lehet kapni, meg csokitortát, ami szintén kevésbé édes, én javasolnam a Zacher tortát, azokkal biztosan nem nyúlsz mellé, illetve a tiramisuból-panna cottából kiindulva a mi somlóink is ízleni fog nekik.
2013. dec. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Somlói galuska szerintem ízlene nekik.
2013. dec. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen igen,az jó, somlóit csinálok szerintem :)életemben először..:)
2013. dec. 16. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!