Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kelkáposzta főzelékbe jó a babér?

Kelkáposzta főzelékbe jó a babér?

Figyelt kérdés

Most tettem fel főni, és sajnos kifogyott a köménymag.Babérlevelem, majorannám, bazsalikomom van.

melyikből tegyek bele, hogy jó íze legyen?



2013. dec. 12. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Babérlevél, 1 girizd zúzott fogkhagyma, ha köménymag nincs, szórj bele egy kis őrölt borsot!
2013. dec. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor teszek bele babérlevelet.Foki mindenképpen megy bele, és akkor egy kicsit meg is borsozom.
2013. dec. 12. 11:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Fokhagymát meg majorannát szoktam belerakni. Meg néha köményt,ha kedvem van. És tejfölt a végén.
2013. dec. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kelkáposzta-főzelékbe tejföl?

Még sosem hallottam, de legközelebb meglehet, hogy kipróbálom én is.

2013. dec. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aha, rakok. Nagy mennyiségbe egy fél dobozzal, tehát nem sokat. Én se rég és nem mindig csinálom így, de nekem bejött, krémesebb a tejföltől. Nekem a babér nem jön össze a kelkáposztával. De pont az a jó, hogy ezerféleképp lehet főzni főzeléket (is).
2013. dec. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
No igen! Azért mondom, legközelebb megpróbálom én is, ha a tányéromba levőhöz teszek tejfölt, akkor már kiderül, hogy mit szól hozzá a gyomrom! :))))
2013. dec. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kelkáposztába nem való a babér, inkább majoranna és bors,
2013. dec. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!