Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rakott kelkáposzta? Külön...

Rakott kelkáposzta? Külön rakjátok a rétegeket? Vagy minden belevalót össze kevertek?

Figyelt kérdés
Mert én a rízst ,darált húst ,és kelt összekeverem 1 nagytálba és ennek a rétegei közé teszek tejfölt..
2013. júl. 18. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Alulra képosztát, közpére tölteléket, felülre káposztát, tetejére tejfölt és pár szelet bacont teszek. semmi rétegezés. :)
2013. júl. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a húst a rizzzel összekeverem, de amúgy rétegezve rakom én is. káposzta, rizseshús, tejföl.... folyt köv. tetejére káposzta és bőven tejföl.
2013. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól "rakott" valami, hogy rétegezve van...

Persze össze lehet keverni előre, hiszen evésnél úgy is összekeveri az ember, de szerintem sokkal szebb és gusztusosabb ha szépen rétegezve van és megcsinálni sem feltétlenül tart sokkal tovább.

2013. júl. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
alulra kelkáposztalevelek, majd elősütött darálthússal (+hagyma) összekevert rizs, 1 tojással összekevert tejföl
2013. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!