Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a gyerekek kedvenc sutije?...

Mi a gyerekek kedvenc sutije? A te gyerekeid miket szeretnek legjobban?

Figyelt kérdés

Karacsonyi gyerekzsurra kellene sutnom sutiket, de nincs tapasztalatom a gyerekek izleset illetoen. Ha van bevallt recept vagy otlet,nagyon szivesen fogadom!

Koszonom a valaszokat!


2013. dec. 11. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kakaós csigát es a pogácsát imádja a legjobban. Szereti meg a linzert lekvárral, vagy mogyorokremmel.
2013. dec. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Keresztlányom nagy kedvence a raffaello szelet.


Amit javaslok a mini pizza és a kókuszgolyó vagy ha szeretsz pepecselni a cake pop, akár különböző színű ételfestékkel színezve. Én répatortából szoktam csinálni és lecsöpögtetett cukros, citromhéjjas tejföllel keverem be, hogy formázható legyen


Mini pizzát úgy csináld, hogy a pizza tésztából kis golyókat formázol és egy talpaspoharat nyomsz bele. Így szabályos kis karikáid leszhnek peremmel.

2013. dec. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Rizskoch csokiöntettel és brownie.

A rizskoch nem biztos, hogy jó egy gyerekzsúrra, de a brownie tuti siker, hisz tömény csoki. Lehet hozzá fagyit, vagy lekvárt is adni.

Szilveszterre azt csinálok, ill. pudingot, ami babapiskótával és gyümölccsel lesz felturbózva.

A minipizza is garantáltan sikeres lesz.

2013. dec. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kokuszgolyo vagy kokusztekercs is jo, hókifli, csoki chips keksz, barmilyen cakepop vagy muffin.
2013. dec. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp valami csokis/kakaós. :)


De azon belül simán mehet a legegyszerűbb is, inkább többféle:

- kókuszgolyó

- Albert kekszes csíkos süti

- Keksz-szalámi

(ezeket még sütni sem kell)


Ha kicsit komolyabbat akarsz:

- fatörzs torta (csokis, mert a dióra, stb. sok kisgyerek allergiás!)

- zserbó

- linzerek

- islerek


Lehet persze még "sima" sajtos pogácsa, sajtos rúd...

Attól függ, mennyi időt és pénzt szánsz rá.

2013. dec. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Keress rá a keksz sünikre, meglátod milyen cukik, és egyszerűek.sajnos nem sikerült belinkelnem.

Nem melósabb a kókuszgolyónál, viszont sokkal érdekesebb.

2013. dec. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom,hiszek nektek, ossze is allitottam: kokuszgolyo,cookoe,brownie, repatorta es sajtos rud.

A kelt tesztaval kicsit hadilabon allok, most viszont szeretnek biztosra menni. A cake pops is tetszik,de mivel nepes a gyereksereg,nem lenne ra idom. Talan fejenkent kapnak egyet,amikor megerkeznek.:)

A kremesebb sutik is tetszenek,de nem tudom,hogy a butorokon is szeretnek veluk talalkozni.:) Eleg lesz a morzsa! Szoritsatok!:)

2013. dec. 11. 22:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!