Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell a tepsi hátulján...

Hogyan kell a tepsi hátulján tésztalapokat sütni?

Figyelt kérdés
Be kell-e kenni valamivel, vagy sütőpapíron ?

#sütés #tepsi #tésztalapok
2013. dec. 5. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Van aki leszokta kenni : Zsírral vagy vajjal szokták lekkeni ,és szornak rá kevés lisztet. Én sűtőpapíron szoktam : A papirt lemérem a tepsihez : levágom ,és a már méretre szabot sűtőpapiron nyujtom ki a tésztát : aztán ráteszem a tepsi hátára..
2013. dec. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anyósom már eleve ott nyújtotta, és amikor a kellő vastagságot elérte, csak körbe szabta a szélét a tepsi oldala mentén, és kész is volt a méret.
2013. dec. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Megpróbálom a sütőpapíros megoldást, bár egy kicsit félek tőle, mármint az egész

sütéstől, mert mézeslapokról van szó, és állítólag nehéz kinyújtani is.

Azért reménykedem ?:-)

2013. dec. 5. 16:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is féltem tőle,pont bele is találtam egy rossz receptbe :D Amúgy nem olyan nehéz megcsinálni . :) Csak óvatosan a leszedésnél :) Bár én jobban díjazom a vajazott tepsit .
2013. dec. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!