Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rumaromát mivel lehetne...

Rumaromát mivel lehetne helyettesíteni?

Figyelt kérdés
Nincs itthon rumaromám, bolt sincs nyitva hogy vegyek. :( Mivel tudnám helyettesíteni? Kekszes grízes sütit szeretnék csinálni. Ha kihagyom gáz? A múltkor a sport szeletből kifelejtettem, az nem lett valami finom nélküle, nem akarok megint úgy járni.
2013. nov. 24. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Tehetsz bele igazi rumot, ha nincs konyakot, vagy valami aromás teát is.
2013. nov. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha kihagyod,akkor bizony ugy jarsz,mint legutobb,mint irtad,de szerintem ezzel te is tisztaban vagy. Rummal tudod helyettesiteni. De egyebkent vasarnap nincsen zarva a legtobb uzlet. Delelott szinte minden nyitva van.
2013. nov. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Anyósom ilyen esetben mindig felbontott egy üveg meggybefőtet és annak a levét használta. Valóban elég intenzív és jellegzetes íze, illata van. Szerintem el nem rontja.
2013. nov. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Itt egy kekszes-grízes süti, ebbe nem is kell rumaroma.

[link]


Egyébként én sokféle sütibe tettem már rum helyett narancs/mandarin vagy citrom héját, az is ad egy plusz ízt a rum helyett.

2013. nov. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Németországban vagyunk, itt sajnos minden zárva van vasárnap. :( Baracklekvárt tettem bele :) Majd meglátjuk milyen lesz. Köszönöm a tippeket!
2013. nov. 24. 10:02
 6/6 anonim ***** válasza:
A restik és az ivók is zárva vannak?
2013. nov. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!