Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit lehetne krumpliból csinálni?

Mit lehetne krumpliból csinálni?

Figyelt kérdés
egyedül vagyok ithol és elég rossz hasmenésem van anyu csinált héjában föt krumplit hogy törjem össze és sózam meg és egyem meg de szeretném valahogy feldobni és szeretnék tipeket kérni hogy mitcsinálhatnék hozá vagy mit adhatok hozá ilyenek
2013. okt. 31. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Csinálj belőle krumplipürét vajjal és tejjel vagy tejföllel. Reszelhetsz bele sajtot, felkockázott sonkát, friss fűszernövényeket, vagy (ha a hasad bírja) felkarikázott, pirított vöröshagymát.
2013. okt. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
49%
szerintem gulyáslevest
2013. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy az elsőre hallgass! Semmilyen tejterméket ne tegyél bele. (max. nagyon kevés vajat)

Ha hasmenésed van legjobb csak sózni és sok folyadékot igyál.

2013. okt. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
rösztit, azt szeretem
2013. okt. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
19%
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
2013. okt. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
sok hülye válaszoló. Ha rossz a gyomrod és hasmenésed van, akkor a legjobb csak sóval enni, ahogy anyukád javasolta, de egy kicsi vaj szerintem sem árthat, ahogy írták előttem is.
2013. okt. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg senkit nem zavar, hogy hasmenéses beteggel akartok tejterméket meg zsírosat etetni? Hallgass anyukádra, és ha nincs komolyabb gond, csak vírus, akkor holnap már ehetsz kekszet, ropit, reszelt almát, holnapután meg rendes, könnyű ételeket.
2013. okt. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit szaftosabb, ha négybe vágod a nyers krumplit és jó sós, köményes vízbe megfőzöd, mellé ehetsz reszelt almát, az is fog.
2013. nov. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Pirítós is jó,amikor hánytam mindig azt etettek velem,de vaj nélkül szigorúan!!
2013. nov. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!