Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen céklasalátát csináljak...

Milyen céklasalátát csináljak a csirkéhez?

Figyelt kérdés

van egy egész csirkém azt akarom megsütni ebédre és mivel rengeteg cékla van itthon arra gondoltam,hogy lehetne a csirke mellé valami salátát készíteni belőle csak azt nem tudom milyet.tud valaki valami jó receptet amim egy a csirkéhez? (csirke recept is jöhet meg persze cékla is )

előre i köszönöm a válaszokat


2013. okt. 28. 08:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálam két kedvenc céklás recept van.


Az egyik nyers reszelt cékla, zeller, répa összekeverve ráfacsarva egy narancs leve és egy kis kanál kókusz belekeverve.


A másik a majonézes céklatorta azt ez a recept alapján szoktam készíteni: [link]


Csirkét sokféleképpen szeretem, most sókéregben sütném. Nagyon egyszerű a tepsibe öntesz egy adag sót, úgy, hogy mindenhol legyen. Ráteszed a csirkét. Esetleg a hasába tehetsz rozmaringot vagy zsályát esetleg fokhagymát, de ezek nélkül is nagyon finom. Majd annyi sót öntesz rá, hogy mindenhol ellepje telejsen. Kicsit megspicceled vízzel és beteszed a sütőbe. Két óra alatt megsül. A sókérget egyben le tudod róla szedni, én kés nyelével szoktam ráütni kicsit, attól felreped és leszedhető róla.

2013. okt. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!