Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tojásból milyen szendvicset...

Tojásból milyen szendvicset lehet készíteni?

Figyelt kérdés
Tojáskrémet kivéve

2013. okt. 27. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Löncshúsos tojásos szendó krém

•2 tojás

•10 dkg löncshús

•só, bors, pirospaprika

•mustár

•10 dkg füstölt sajt (vagy pl. trappista)

•olaj


A sajt 3/4 részét kisebb kockákra vágom, a többit lereszelem.

Egy teflon serpenyőbe kevés olajat öntök, majd beleütök 2 tojást. Egy lapáttal kevergetve kocsonyásra sütöm. Lehúzom a tűzről, beleteszem a löncsöt, villával egy kicsit szétnyomkodom. A meleg miatt puha lesz a hús. Összekeverem a tojással, sózom, borsozom, egy kevés pirospaprikát és kávéskanál mustárt adok hozzá. (A fűszerezése lehet más is, ízlés szerint.) Hozzákeverem a sajtkockákat és 4 kenyérre elosztom ezt a mennyiséget. A reszelt sajtot a tetejére szórom, és megsütöm.



A tojásoskat egy enyhén olajozott serpenyőbe ütöm...

2013. okt. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sima fott tojasosat. Vagy csinalhatsz majonezes salatat is belole. Esetleg szendvics helyett majkremes toltott tojast, az is finom
2013. okt. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi azt elfelejtettem leírni hogy nem nagyon eszek húst. Ja meg ezeket a tükörtojást,rántottákat már unom.Nagyon hálás lennék érte ha még írnàtok
2013. okt. 27. 16:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Villával felvered a tojást, adsz hozzá 1-2 kanál tejet, sót, reszelt sajtot, majd kivajazott serpenyőbe teszed és kis lángon fedő alatt a lepényt megsütöd, tetejét pirospaprikával megszórod. Felszeleteled és kenyér közé teszed.
2013. okt. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom te mennyire szereted,de én ilyen szendvicset szoktam: vaj,sonka,sajt,tojás,zöldségek,pirosarany,és ez finom :DDDD
2017. ápr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!