Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik a kedvenc tortátok?

Melyik a kedvenc tortátok?

Figyelt kérdés

Hétvégén szülinapozni jön hozzánk apósom, anyósom sógorom és sógornőm. Mivel mindenkinek az elmúlt három hétben volt a szülinapja (még a férjemnek és nekem is...) így azt találtuk ki, hogy nem adunk ajándékot nekik, hanem csinálunk mindenkinek egy zsúrtortát, valami olyat ami illik hozzá.


Apósomnak egy tiramisu tortát

Sógornőmnek egy tejszínes fehércsokis szivárványtortát

Sógoromnak egy túrótortát és mivel ő nagyon szereti a magyar dolgokat így piros-fehér-zöldre csináljuk a tortát


Anyósommal viszont elakadtam. Nincs igazán jó ötletem. Egyelőre a joghurtos citromtortára voksolok, de kíváncsi lennék a ti kedvencetekre, hátha abból kapok jobb ötletet.


2013. okt. 21. 22:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Csoki torta, az a fajta, ami nem töltött, hanem csak "sima" tömény csokis teszta csoki bevonattal.
2013. okt. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
A sima cukrászdai csokitorta.
2013. okt. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Eszterházy torta nálam a menő.
2013. okt. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Sacher.- ez bárhol... viszont a másik 2 kedvencem csak a végvári-ban ízlik. Máshol nem eszem meg. Eszterházy, barackos joghurtos, málnakrémes.
2013. okt. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Sachert sajnos nem szereti, pedig szerintem nagyon finom a sacher tortám.


Anyósom viszont feketeerdő és oroszkrémtortában verhetelne, úgyhogy azt nem is próbálom neki.


Jó ötletek adtatok amúgy. Este megbeszélem a férjemmel, végülis mégiscsak az ő anyukája. Még sose voltak nálunk valahogy nem tudták megoldani, pedig már egy éve itt lakunk, úgyhogy nagyon izgatott vagyok.

2013. okt. 22. 09:08
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Eszterhazyt nagyon szeretem,ezt jol lehet dekoralni is.

Epres turotorta, habkonnyu piskotateszta, vekony eperlekvarral megkenve, rajta turokrem igazi turobol es eperszeletek a tetejen majd atlatszo zsele. Ajanlom!

Gesztenyetorta,ez karakteresebb, de ha szereti,akkor nagyon jol jarsz vele.

Bountytorta, ez csokis- kokuszos parositas.

Ird meg,ha eldontotted mit csinalsz, engem erdekelne:)

2013. okt. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
dobos torta :)
2013. okt. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Néztem az Eszterházy tortát, de mivel még azt sose sütöttem és hiába sikerülnek jól a süteményeim, de most ennek nem merek nekivágni:(


Cékláscsokitortáról mi a véleményetek?

2013. okt. 22. 10:26
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a citromos joghurt torta. Ha abban jo vagy akkor inkább csináld azt. Amúgy is a szándék a fontos .
2013. okt. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Eperjoghurtot már csináltam nekie gyszer és félek, hogy ez olyan ismétlés szerű lenne


A cékláscsokira azért gondoltam, mert egy éve mondta, hogy megkóstolná a cékláscsokit vagy a répatortát, de nem emlékszem melyiket is mondta. Répatortát már evett azt tudom. Meg mellesleg nekem a cékláscsoki a kedvencem.

2013. okt. 22. 11:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!