Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi volt ma Nálatok az ebéd?

Mi volt ma Nálatok az ebéd?

Figyelt kérdés

Olcsóbb,könnyebb,drágább,húsos,vega...minden érdekel!

Ma nem voltunk itthon,holnapra gyűjtök tippeket!

Köszi!


2013. okt. 20. 18:06
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Sok fini-minit írtatok!

Köszönöm mindenkinek:-)

2013. okt. 20. 20:20
 12/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki szavazta le én zöld kézikéztem most mindenkit!
2013. okt. 20. 20:22
 13/27 anonim ***** válasza:
Köszi.
2013. okt. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

marhahúsleves

rántott sajt

sütőben sült kelbimbó

barnarizs

tartármártás

2013. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Turogombocot keszitettem dioba forgatva a nagyis baracklekvarral. Nagyon finom volt,ajanlom. Konnyu,gyors, es mennyei.
2013. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

sütőtök krémleves

töltött csirke comb és mell, gombás rizs, kovászos uborka

2013. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Valakik gondolom azért szavaztak le, mert unják harmadszor is olvasni ugyanazt a válaszomat.

nem én tettem fel háromszor a kérdést, én csak mindegyikre válaszoltam és nem kamuztam, hanem a valóságot írtam.

Írhattam volna háromszor más kitalációt is...de minek.

aztán meg aki lepontozott, lehet, hogy kenyércsücsköt rágcsál és csak álmodozik egy jó családi vasárnapi ebédről.

Éhes disznó szindróma...

2013. okt. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm még egyszer a válaszokat és a linkeket!

Bevallom lusta voltam elöző kérdéseket végig nézni,ezért gyorsan kiírtam.Nem tudom egyáltalán minek ez a szavazósdi,mint a dedóban!Inkább a sok kamu kérdést törölnék,amúgy meg nem kötelező válaszolni!Ha nem érdekel a kérdés és nem tudok hozzászólni,nem írok,ennyi!Még egyszer mindenkinek köszönöm a válaszát,és a halászlé igenis fincsi kaja!Én imádom!

2013. okt. 21. 08:21
 19/27 anonim ***** válasza:

Szerintem az szavazta le a te halászlevedet, aki még életében nem evett finom halat!

Másrészt fogalma sincs arról, mi a különbség a bajai halászlé (melyet alapból tésztával együtt tálalnak), és a tiszai halászlé (ehhez nem adnak tésztát, de második fogásként biztonsági "nyomtatéknak" készítenek túróstésztát) között.


Én is nyomtam neked egy zöldet, attól függetlenül, hogy én a tiszai halászlét ismerem, és azt tudom megfőzni. Ettől még nem nézem le, (és nem pontozom le) az ország másik részében, másként készített ételeket! Nyami-nyami!

2013. okt. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Készül az ebéd...;-)

Paradicsom leves,rántott hal,majonézes-kukoricás rízs.

Deszertnek pedig gyümi sali lesz-vanilia fagyival!

Ha már ennyit beszéltünk a halról!:-D

2013. okt. 21. 10:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!