Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tojáskrém receptjét leírnátok...

Tojáskrém receptjét leírnátok nekem?

Figyelt kérdés
A neten zavaros,mindenki mást ír. Jó lenne ha úgy írnátok nekem hogy hány kanál majonéz,meg hány kanál mustár így megértem. Nagyon nagyon köszönöm

2013. okt. 18. 17:05
 1/6 A kérdező kommentje:
1 főre kellene
2013. okt. 18. 17:06
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

1.A tojásokat alaposan megmossuk és keményre főzzük

2.A tojásokat hideg víz alatt kézmelegre hűtjük és a héjukat eltávolítjuk. Minden tojást ketté vágunk és a sárgáját kiemeljük.

3.Egy tálkában villa segítségével jól összetörjük, sózzuk, borsozzuk.

Hozzávalók

4 db tojás

2 csipet só

1 csipet bors

1 kiskanál Globus Mustár flakonos

2 evőkanál Globus Majonéz

1 evőkanál tejföl

1 csokor petrezselyemzöld

2013. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked. Akkor kefír nem kell bele?
2013. okt. 18. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:

A 17:11-es egy reklámból másolta ki...


ha magadnak csinálod, két-három főtt tojás elég. összetöröd villával, egy kis borssal is fűszerezed.

teszel bele egy ek. mustárt, 2 kanál tejfölt, két

kanál majonézt (de ez el is maradhat, mert a tejföl, mustár elég pikáns ). ízlelgeted, ha kell egy csipetnyi porcukor is mehet bele.

a tejfölt kefírrel is ki lehet váltani, de akkor nem olyan zsíros, tartalmas, inkább a fogyózók használják.

2013. okt. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a só az természetes nálad is.
2013. okt. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy a keményre főtt tojásokat kettévágom, sárgáját kiveszem, egy tálkába. Teszek hozzá kevés mustárt, sót, borsot, és margarint. Habosra keverem, majd beleteszem az apróra vágott fehérjét.
2013. okt. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!