Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol lehet venni olyan kis...

Hol lehet venni olyan kis tálkát, amiben pl. csokifelfújtat és Créme Caramellt lehet sütni?

Figyelt kérdés
Kerámiából van vagy miből, és szerintem kb. 7-8 cm átmérője lehet, és egyszerre 6-ot szoktak csinálni belőle...
2009. nov. 11. 11:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Hogy hívják ezt a tálkát?
2009. nov. 11. 11:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Muffin sütő formában szoktam, az Auchanban több féle is van (6 adagos)
2009. nov. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amire te gondolsz, azt a Corában szoktam látni. Általában 4-500 Ft között mozog az ára, de csak 2 db van egy csomagban :-((
2009. nov. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, szufléformának hívják, azt hiszem.

/előző/

2009. nov. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, szufléforma, csak nem jutott az eszembe. Cora sajnos nincs felénk, igazából csak Tesco van (de itt nincs), és esetleg KIKA, ahol még meg szeretném nézni. Meg talán háztartási boltban?
2009. nov. 11. 12:32
 6/6 anonim ***** válasza:
A Kikában is lehet, de gondolom ott minimum 2x ennyiért :-( sima háztartási bolt, ha van felétek, akkor ott érdemes megnézni, igazad van!
2009. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!