Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szokásos kérdés: Mi lesz a...

Szokásos kérdés: Mi lesz a hétvégi menü?

Figyelt kérdés
Aki esetleg tudja, leírhatja azt is mit tervez jövő hétre :)
2013. okt. 12. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Fogyózok, ch-s nap: ebédre vagy káposztás tészta, vagy pirított tarhonya + sült fokhagymás-káposzta, vacsira engednek egy kis sütit = pudingot akarok csinálni. Nyam-nyam!
2013. okt. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Tárkonyos vad ragú leves

Töltött csirke comb ,hagymás tört burgonya ,francia saláta ,rizibizi ,savanyúság külön őzgerinc formában még sütök tölteléket ,és lesz még malac pecsenye,párolt káposzta

mézes krémes ,és medvehagymás pogácsa

de vacsora lesz vendégek jőnnek .Vasárnap pedig maradékot eszük.

2013. okt. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
sült galamb
2013. okt. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Lehet hogy csinálok zöldborsós ragulevest :) Meg rántott husi lesz,még nem tudom milyen körettel . (Talán petrezselymes burgonyával )
2013. okt. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Ma tojásos lecsót főzök (de lesz abba mindenféle zöldség, csak a lecsózöldségek dominálnak), hm lassan ideje lesz nekiállni... Délben még volt paradicsomleves tegnapról.


Holnap pedig valószínűleg paprikás krumpli lesz mandulagaluskával. Olyan kell, amit a párom tud vinni éjszakásba, van egy kis elhasználandó petrezselyemzöld s a zsák krumplit is enni kell olykor :) Nem volt sokesélyes a dolog, ezért tudom ilyen meglepően előre. Többnyire aznap délután derül ki, mit főzök...

2013. okt. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Ma fóliás hús, holnap húsleves és tejfeles csirkepörkölt.
2013. okt. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Ma lencsefőzelék volt sült kolbásszal, főtt tojással.

Holnap májas-gombás töltelékkel töltött csirkecombok, kukoricás rizzsel, uborkasalátával.

Következő szombaton tárkonyos krumplileves, kacsaaprólékból "ludaskása ", szerűség, rizzsel, zöldséggel, zöldborsóval gazdagon.

Jövő vasárnapi terv grízgombócleves,rántottkarfiol, rántott csirkemáj,majonézes krumplival.

Hét közben majd innen lesek valami jó kis receptet, ami gyors és olcsó.

2013. okt. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Tegnap házi hamburgerek voltak vega és normál verzióban (itthon gyártott hús és zöldségpogácsával), ma zöldséges-tejszínes tepsis tészta, holnap csirkés és gombás jó sűrű tortilla leves lesz, friss kenyérrel isteni.


Jövőhétre nem tudom, a brassóit tologatom már régóta (a vega verzió gombából készül), meg valamilyen tagliatelle a terv másnapra.

2013. okt. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Tegnap bolognai.

Ma krumpli főzelék fasírttal, palacsinta

Holnap almaleves, sült csirkemell petrezselymes krumplival, csalamádé, vmilyen sós süti


Hétfőre maradék leves, és krumplis tészta-ami marad krumpliból és hozzá csalamádé.


Kedden itthon vagyok, pizzát sütök.


Szerda gulyásleves, rizsfelfújt barack lekvárral


Csütörtök maradék leves, káposztás tészta.


Péntek tojásleves, sóska sült hússal


Többit nem tudom.


Vacsorára lesz tejbegríz fahéjjal, lecsó és sült tök sült hússal-ez biztos, mert ehhez van mindenem.

2013. okt. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Ma a TGI Fridaysben ettunk,mert vasarolgattunk, de holnap sutok csirkemellet,a paromnak baconnel,nekem sajttal,es koretnek fuszeres steak burgonyat tepsiben es paradicsomsalatat.
2013. okt. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!