Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti miből szoktatok pontosan...

Ti miből szoktatok pontosan húslevest készíteni? (Milyen húsokból ) Hétköznap szoktatok húslevest főzni, vagy csak vasárnap?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Pulykanyak, kacsafarhát, csirkefarhát, csirkeszárny + belsőségek, pulykaszárny, libaszárnytő, húsos karajcsont, ököruszály, csontos marhalábszár ami most hirtelen eszembe jut. A marhát + sertést nem keverem, de a szárnyasok akár tetszőleges kombinációban mehetnek. Csirkéből főzök néha hétköznap, ha korán érek haza, az ököruszály félnapos mulatság.
2013. okt. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én csak hétvégére főzők húslevest.


Hogy miből épp mi van otthon, vagy minek van jó ára a boltban: Húsos csont, marhahús, csirkecsont, csirkehús, gyakran vadból, de azt én nem annyira szeretem.


Marhahúst nem keverem semmivel, a többi mehet akár vegyesen is

2013. okt. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én meg sosem szoktam húslevest főzni.
2013. okt. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 doboszoli ***** válasza:

Bármiből, bármikor, ha megkívánjuk.

Sorrend:

-marha (csont, nyak, lábszár, szegy, fartő, farok, stb)

-kaparós házi tyúk (2-3 éves, benne minden része)

-sertés (csont, tarja, csülök)

-csirke, pulyka és társai csak végszükségben

Szívesen megeszem vasárnap a tojásos levest, ha arra támad gusztusom..

2013. okt. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ket verzio van, vagy marhabol,akkor anyum talalaskor leszuri a levest magaban,mellette kulon a marhahus es mellette a teszta es esetleg egy kis zoldseg. A masik az ilyen mindent bele leves, az csirkemellbol keszul es kerul bele mindenfele zoldseg, karfiol,zeller, karalabe, repa, gomba, borso de mindegyiket megparolja elotte kulon,igy nem fonek egybe a zoldsegizek,hanem mindegyik picit ropogos marad es nagyon lehet erezni a sajat izet.
2013. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!