Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A sütőtököt lehet kockára...

A sütőtököt lehet kockára vágva a sütőben sütni? Esetleg sütőzacskóban? Van valakinek erről tapasztalata?

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hamarabb átsül. Én a legutóbb curryvel és tökmagolajjal bedörzsölve sütöttem, kisebb szeletekre vágva.
2013. okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az egyik kedvenc köretem: kockára vágott sütőtök, meglocsolva olivával, só, bors+ egy kis rozmaring. Így sütöm meg, isteni. Van, hogy feldobom egy kis hagymával és almával. Zacskóban még nem sütöttem, de biztosan úgy is finom :)
2013. okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-esre

De jó ötlet! Még nem próbáltam sose köretnek, pedig imádom :)

Megírnád, hogy hány fokon mennyi ideig sütöd kb.?

2013. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. 180 fokon általában 30-40 perc alatt megsül. Az én sütőm légkeveréses, lehet, hogy más sütőben más az idő. Bár látom, hogy van aki nem szereti, ezért jól lepontozott... :)
2013. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Köszi! Kipróbálom :)

Ezen mit lehet lepontozni? :S

Én zöldet nyomtam mindkettőre :)

2013. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 doboszoli ***** válasza:

Én tenyérnyi darabokban sütöm, (term. a belsejét eltávolítva)

A tepsi aljára valamilyen fényes újságpapírt teszek, a mosogatás megkönnyítése miatt, és forró sütőben (statikus) jó másfél órát sütöm, minden adalék nélkül.

2013. okt. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ!:)
2013. okt. 4. 17:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!