Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütőtök krémleves, hogy...

Sütőtök krémleves, hogy készititek?

Figyelt kérdés

Még nem csináltam ,soha : szeretném kipróbálni ,a net teli van receptel ,de nem tudom melyik lehet jó.. Ha lehet inkább olyat szeretnék ami már másnak jól bevált .

Köszönöm


2013. okt. 2. 09:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia

Sokan megsütik a tököt, mielőtt a levesbe teszik, de én csak simán meg szoktam főzni puhára a megtisztított, felkockázott tököt, annyi vízben, amennyi ellepi (én sűrűn szeretem), egy leveskockát dobok mellé, tárkonnyal fűszerezem (ez lehet, hogy mások szerint nem illik hozzá, de mi így szeretjük), majd leturmixolom az egészet és besűrítem egy kis dobozos főzőtejszínnel. Pirított tökmaggal és reszelt sajttal szoktuk enni. Sokan tesznek bele fehérbort is, én még nem próbáltam, de biztos nem ront az ízén. :) Nem kell túlbonyolítani, biztos finom lesz, sok sikert!

2013. okt. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!