Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha a rántott húst és karfiolt...

Ha a rántott húst és karfiolt ma előkészítem, akkor ugye semmi baja nem lesz hűtőben holnap délelőttig?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam,hogy bepanírozom a karajt is,és az előfőzött karfiolt is,majd folpackkal letakarva beteszem a hűtőben,annyival is előbbre vagyok holnap...így már majd csak sütnöm kell.

Mit gondoltok?Kivitelezhető?


2009. nov. 7. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
én is próbáltam, de a szeletek alja mindig bevizesedett és így a panír odaégett. De elképzelhető, hogy én vagyok még béna ehhez:-)
2009. nov. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát erre pont nem gondoltam...És ha tennék alá bőven papírtörlőt?
2009. nov. 7. 13:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én is tettem, de nem a legalja vizesedett be, hanem ahogy a szeleteket egymára tettem, az alja mindegyiknek. De mondom lehet én bénáztam el, és másnak nincs ilyen tapasztalata.
2009. nov. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Papírtörlőt ne rakj alá,mert másnap kidobhatod az egészet,vagy panírozd be holnap,nem tart az sokáig,vagy pedig panírozd be és tedd a fagyasztóba,de ne egymásra tornyozva.
2009. nov. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Asszem hagyom inkább az egészet :(

Köszönöm a segítséget

2009. nov. 7. 14:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Előkészítheted, másnapra valóban bevizesedik. Ebben az esetben elég még egyszer zsemlemorzsába forgatni, az felszívja a nedvességet, és jó lesz. Ez jóval gyorsabb, mint az egész panírozási procedurát végigcsinálni.

A panírja egy kicsit ezáltal vastagabb lesz, de ez szerintem nem baj, alig észrevehető, van aki így jobban is szereti.

2009. nov. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ha előre panírozok,a tálcára szórok a hús alá bőven morzsát, és a tetejére is szórok.Letakarom fóliával,és nem vizesedik be a hűtőben sem.
2009. nov. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi,kár hogy nem írtál hamarabb...már nem fogok hozzá,kelek reggel korán... :)
2009. nov. 7. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!