Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ilyet tényleg nem illik...

Ilyet tényleg nem illik csinálni a hétvégi menüvel? 3napig ugyan azt enni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam ,hogy pénteken főzök 1nagy adag bablevest ,és sütök hozzá varga bélest : Vasárnapig ezt ennénk :

Azért gondoltam ,így mert végre úgy jön ki a hévége ,hogy aférjem ,és én is szabadok leszünk : gondoltam ne álljak már a konyhában amikor együtt lehetünk : A férjem azt mondta ,hogy Oké !! Csak amikor a anyós ezt meghallotta aki 250km van tőlünk nem tetszést fejezte ki . a következőt mondta 3 napig nem lehet ugyan azt enni . a hétvégi főzésnek meg kell adni tisztelet ,hogy friss étel kerül az asztalra . értem ,én csak mi dolgozzunk ő meg nyugdijas .


2013. szept. 23. 15:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát én már a 2.napon nem szeretem ugyanazt enni mint előző nap,mert más íze van az ételnek ,ha már a hűtőben van.A vasárnapi ebéddel én is úgy vagyok ,hogy az friss legyen,de tény ,ha nektek így jó,nincs azzal semmi gond . Viszont azt is csinálhatnád,hogy főzöl pénteken 2napra,vasárnap pedig valamit gyorsan összeütsz :) Azért nem tart sokáig megcsinálni egy rántott husit :)
2013. szept. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
6%

Büdös beleszólogatós anyós...

Magasról kell leszarni.

2013. szept. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha a gyomrotok bírja 3 napig a bablevest, miért ne, régen én is ettem 3 napig, de most már csak egyszer merek, mert nagyon felpuffaszt.
2013. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 bumbi02 ***** válasza:

Nálunk kialakultak olyan ételek, amik "többnaposak"... Paprikás krumpli, gulyás, babgulyás, marhapörkölt.. Valamiért anyummal ráálltunk, hogy ezekből csak akkora adagnak állunk neki, ami kitart 2-3 napig. (töltött káposzta 20 gombóc, csülök és borda nélkül elképzelhetetlen). Nincs ezzel semmi baj, 2-3 nap alatt hűtőben nem romlik meg.



Aki meg azzal vádolja az anyóst hogy nem tudja milyen munka után főzni stb... Mit gondol, az anyós az mit csinált egész életében? Otthon ült és kötögetett? Valószínűleg neki is volt munkája...

2013. szept. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nálunk a családban mindig is így volt. Ha főzünk, több napra főzünk. Lényegtelen hogy melyik nap. De nekünk a családban senkinek nem okoz gondot, ha 2-3-4 napig ugyanazt esszük.


Én személy szerint ha megcsinálok egy adag ételt amit szeretek, akár 4 napig is eleszem. Mondjuk a vargabéles pont nem ilyen. De a bablevest akármeddig tudom enni. Én ebben semmi kivetni valót nem látok. Ez a minden nap friss étel az asztalra nagyon vidéki dolog. De egyébként az én nagyszüleim is ha főznek, több napra főznek. Szóval azért mondom, én a családban meg igazából még senkitől sem hallottam olyat, hogy csak a friss ételt volt hajlandó megenni. Persze mindenki jobban szereti a friss ételt, naná. De akkor is. Most konkrétan negyedik napja ettem kínait, és csak ma fogyott el.

2013. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egy egy alkalommal nem gond,de sokkal valtozatosabb ha egyszerre annyit csinalsz amennyit megesztek,mert nem egeszseges es nem is tul finom tobb napon keresztul ujra melegiteni ugyanazt az etelt, es raadasul eleg egyoldalu is.
2013. szept. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én ma ettem harmadik napja húslevest, most fogyott el, igaz utána mindig más volt a főfogás.
2013. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!