Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 13 éves vagyok és nagyon...

13 éves vagyok és nagyon szeretek sütni főzni stb. Valaki irna nekem olyan kajákat amit én is megtudok csinálni? és finom is

Figyelt kérdés
Valaki írna nekem olyan ételeket amit én is megtudok c sinálni?
2013. szept. 6. 16:55
 1/6 acelsziv ***** válasza:
Egyszerűbbeket, mint paprikás krumpli, vagy palacsinta?
2013. szept. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudom (és gondolom más se) hogy mik a képességeid.

Én 8 évesen álltam be a konyhába.Anyám nem tud, nem is szeret és ideje sem volt főzni.Így neki álltam én.

9 éves koromra nem nagyon volt olyan étel, vagy sütemény aminek nem álltam volna neki szakácskönyvből.


Ellenben barátnőm 18 éves korában (két évvel fiatalabb nálam) tőlem tanult főzni, de egy palacsintának még most sem állna neki.

2013. szept. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

500g tészta (penne spagetti)

450g brokkoli

400g bacon

3-4 gerezd fokhagyma

enyhén sós vízben kifőződ a brokkolit. Miután megfőtt a nagyobb darabokat kisebbre vágod, és a vizet amiben megfőzted visszateszed tűzre és megfőződ benne a tésztát.

A bacont 2 ujjnyi széles csíkokra vágod, serpenyőben a fokhagymával kicsit megsütöd (ne túlságosan kapjon egy kis szint de ne legyen ropogósra sütve). Hozzá adod a brokkolit összeforgatod és máris elzárod a tűzhelyet. Ha megfőtt a tészta összekevered a brokkolis baconös résszel. Tálalod és jó étvágyat. Ez 5főnek elég.

2013. szept. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a kor szamit,a tapasztalat. Ezeket probald elsonek: muffin, bogres suti, aprosuti linzertesztabol, pancake,waffel, 5 perces fank, babapiskotas vagy kekszes sutik,bar azokat nem kell sutni, fagyasztott leveles tesztas sutik, turogomboc, teszta raguval valamilyen porbol, csaszarmorzsa, hejaban sult krumpli tejfolos ontettel, sajtos tejfolos tepsis krumpli.
2013. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
aha köszi a válaszokat! :) amúgy az számít hogy fiú vagyok ?
2013. szept. 9. 20:41
 6/6 acelsziv ***** válasza:
Egyáltalán nem számít. De, ha dobsz egy e-mail címet, küldök pár egyszerű szakácskönyvet.
2013. szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!