Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milánói sertésborda receptet...

Milánói sertésborda receptet keresek, de nem a gombásat? Bővebben lent :-)

Figyelt kérdés
Több helyen ettem már ilyet, milánói sertésborda néven fut, de nincs benne sem gomba sem sonka. Olyan paradicsomos féle tészta. Sokféleképpen próbáltam már és nem lett olyan. Próbáltam csak simán milánói porral és nem is hasonlít. Van valakinek valami ötlete, hogy hogyan készítik a tésztát?
2013. aug. 15. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ez nagyon vicces, mert ami Magyarországon milánói sertésborda néven fut, az az olasz bolognai spagetti plusz rántotthússal. Tehát keress rá a bolognai spagetti receptjére és rakj mellé rántott bordát.
2013. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

A rántott szelet miatt hívják milánóinak (csak mi hívjuk bécsi szeletnek), bármilyen paradicsomos szószt tehetsz a tésztára, nem muszáj, hogy gombás-sonkás legyen.

Például egy ilyen simát: [link]

2013. aug. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Első XD! Azon kívül, hogy mindkettő egy olasz városról kapta a nevét, semmi köze egymáshoz a két kajának. :)
2013. aug. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

"A rántott szelet miatt hívják milánóinak "


Na, ez még annál is nagyobb hülyeség.

Akkor a rántott szelet hasábburgonyával, az valójában milánói hasábburgonya? :D

2013. aug. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

16:25

Első vagyok, nekem ne mondd, Ticinoban (Svájc olasz része) élek. Az olaszoknak kihullana a hajuk, ha meglátnák, miket esznek össze a magyarok olasz konyha címszó alatt.


Am miért pontoztatok le? Legjobb tudomásom szerint válaszoltam, ahogyan ti is :(

2013. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

Én sem értem a lepontozást.

Egyébként Milánóban nem is esznek ilyet.

[link]

2013. aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!