Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » S. O. S. Nagyon fontos! Miért...

S. O. S. Nagyon fontos! Miért nem sűrűsödik be?

Figyelt kérdés
Barátom jön vacsira és ki szerettem volna próbálni valami újat..Számomra újat... paradicsomszószt csinálok. Azt írta,h vágjuk ki a paradicsom magját (közepét) Ki akartam,de apum beleszólt,h nem kell... Most meg nem sűrűsödik be a szósz.. :( Tudom most azzal jöttök,hogy minek főzök ennyi idősen..De előtte segítsetek kérlek!!! :(
2013. aug. 5. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Kis vízben keverj csomómentesre lisztet vagy étkezési keményítőt. Majd keverd hozzá.
2013. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk mennyi idösen! Liszt, keményitö, mindegyik alkalmas a süritésre. Csak ovatosan és rendesen keverve, hogy ne csomosodjon! Sok sikert! (Mennyi idösen tartasz barátot?)
2013. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jajj köszönöm szépen. Megmentettél :))
2013. aug. 5. 17:54
 4/8 A kérdező kommentje:
15 vagyok... Sokaktól megkaptam már,h nagyon fiatal vagyok... :(
2013. aug. 5. 17:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Főzés közben keverd hozzá, lassan csurgatva, kis adagokban, és megfelelő sűrűségnél zárd le.

Én keményítőt javaslok, nem viszi el a színét.

2013. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi :))
2013. aug. 5. 17:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Gratula h ennyi idősen főzöl, csak így tovább!


Legközelebb használj boltban kapható 100%-os passzírozott paradicsomot.

2013. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek :)) Végül sikerült és nem győzték dicsérni :)) Azt akartam eredetileg csak anyum mondta,h ebből jobb lenne... De a lényeg,h ehető volt :))
2013. aug. 6. 10:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!