Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnatok segíteni? Csak 10 db...

Tudnatok segíteni? Csak 10 db tojasom felkilo buza finom es retes lisztem meg felkilo cukrom színes torta daram meg 10 db körte 10 db alma víz ezek vannak ithon ebbol milyen sutitt tudnek sutni? Nagyon kene a segitseg

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Piskóta, ha mind a 10 tojást elhasználod, akkor a gyümölcs-darabkákat forgasd meg lisztbe, és úgy kavard bele a tésztába, akkor sütés közben nem ül le a piskóta aljára

A piskóta-tekercshez elegendő kevesebb (6 db.) tojás is, a ledarált gyümölcsöt használhatod tölteléknek.


Kismillió ötlet van fenn a net-en, keress rá!

2013. aug. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha csak tojás és liszt van és emmiféle zsiradék, sütőpor, vagy tejféleség, akkor szerintem piskótát süss, a gyümölcsöket kis cukron megkaramellizálhatod, és lehet a piskótához enni.
2013. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Süthetsz palacsintát is, a gyümölcsdarabokat vékonyra felszelve akár belekavarod a tésztába sütés előtt, vagy töltelékként rakod bele.

Ez esetben viszont megmarad jónéhány tojásod, amiből akár még jó adag omletet is tudsz készíteni!!!!

2013. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A palacsinta teszttajaba tegyem bele a gyumolcsot? Elkesziteset letudod ir ni meg hogy mikell bele mint egy recept
2013. aug. 2. 14:32
 5/12 A kérdező kommentje:
Mibe susem ki sutobe , tepsibe
2013. aug. 2. 14:34
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
A palacsintába tej is kell, legalább fele tej, fele víz, majd nagylyukú almareszelőn a tésztába reszeled az almát, és úgy sütöd ki palacsintasütőbe, kis olaj is kell hozzá.
2013. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A gyümölcsöt (akár az alma, akár a körte) vágd négybe, szedd ki a magházat, majd a gyümölcsöt vékony cikkekre vágva kavard bele a palacsinta-tésztába (akár még meg is hámozhatod). Ugyanúgy sütöd ki, mint a normál palacsintát. Van aki még egy pici fahéjat is kavar bele, mások nem.


Persze, ha valamivel sűrűbbre kavarod mint szoktad, és a belekavart gyümölcsdarabokkal együtt nem serpenyőben sütöd ki, hanem tepsibe és sütőbe, akkor mint a gyümölcsös pite fogod tudni kidarabolni. Az is jó!

2013. aug. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell tej, megteszi a buborékos víz is, sőt volt, hogy csapvízzel kavartam a palacsintát.


Egyébként ezt a módit itt tanultam, azelőtt el sem tudtam volna képzelni, hogy vizezett palacsintám legyen. Ma már, ha egy csepp tej sincs itthon, akkor is teljes nyugalommal kavarok palacsintát. Egy kicsit más íze, állaga lesz, de attól még palacsinta!!!!

2013. aug. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Le tudnad irni az elkesziteset es azt i s hogy mibe susem ki meg hogy a gyumolcsot hogy tegyem bele meghogy mikell a viz nekluli palacsintaba hozzavalok es az elkeszitese lecci nagyon fontos lenne
2013. aug. 2. 15:02
 10/12 A kérdező kommentje:
Lecci valahszolj gyorsan kene
2013. aug. 2. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!