Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mivel lehet helyettesíteni a...

Mivel lehet helyettesíteni a tortaformát?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk külön szüleimtől, így még kicsit hiányos a konyhai felszereltségünk. Szeretnék megcsinálni egy sütit, amit eredetileg tortaformában kéne sütni, persze nekem ez éppen nincsen. :D Viszont van kör alakú üveg jénai tálam, abban is meg lehet sütni vagy ez jó nagy hülyeség?

Amúgy ezt szeretném megcsinálni: www.nosalty.hu/recept/citromos-narancsos-habos-suti



2013. júl. 26. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet jénaiban is, meg akár fém lábasban is (amennyiben nem müanyag füle van). De figyelj arra, hogy vagy nagyon alaposan kend ki, vagy - ami még jobb, az aljára tegyél sütöpapirt.
2013. júl. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Magas szélű tepsi,őzgerinc forma,kuglóf sütő.Épp, mindegy az alakja,csak finom legyen.
2013. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors válaszokat.

1. válaszoló: Igen, én is úgy gondoltam, hogy sütőpapírt mindenképp teszek az aljába. :)

2 válaszoló: Hát, sajnos kuglófsütőm, őzgerincformám végképp nincs, tepsiből is csak ilyen alacsony falú gáztepsim van egyelőre. Jénaival viszont akkor megcsinálom :)

2013. júl. 26. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!