Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vett már valaki Dr. Oetker...

Vett már valaki Dr. Oetker ételszínezéket? Van valami csodás képessége vagy csak a márkát kell megfizetni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Vettem.

Nekem ugyanolyannak tűnik mint a többi.

2013. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ua mint a többi ..
2013. júl. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A "mint a többi" alatt a Szilas-t értitek? Elvileg a Dr. Oetker zselésebb nem? Legalábbis azt írják. Akkor nem számít semmit?
2013. júl. 17. 11:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer vettem, jó volt. Viszont netről rendelve sokkal olcsóbbat találtam.
2013. júl. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Én port rendeltem a netről.
2013. júl. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is a port szeretem, viszont olcsónak nem mondanám..:) Így ha lehet sima folyékonyt használok, ha meg nem (mert erősebb szín kell, vagy olyan ami abból nincs, pl. fekete) akkor port. Csak most így elgondolkoztam mit tudhat ez a Dr. Oetkeres...:) De akkor úgy tűnik marad a a boltban ha rajtam múlik..:)
2013. júl. 17. 12:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 15 gramm port veszek 400 Ft-ért, és nagyon erős színe van. Tortalapba egy késhegynyi bőven elég. A cukormázba még annyi sem kellett.
2013. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is onnan vettem szerintem mint te. Viszont szállítási költséggel már vészesebb az ára. Így egyet nem éri meg rendelni, viszont vettem így 4 fajtát, amik a legfontosabbak, és így csak egy postaköltséget kellett fizetni. És nagyon szeretem én is, sokáig is elég.
2013. júl. 17. 12:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!