Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételeket tudtok sütni/f...

Milyen ételeket tudtok sütni/főzni?

Figyelt kérdés

Én sztem elég keveset tudok sajnos a koromhoz képest, bár nem is nagyon van alkalmam rá. Elég egyoldalúan táplálkozom sajnos, és sütni/főzni is csak e szerint tudok.


Tudok: rántotta, palacsinta, tükörtojás, mirelit kaják, sültkrumpli, rántottsajt, rántottkarfiol, gyros, bolognai spagetti, tészták (tojásos, sajtos stb...), darálthúsos rakott-tészta, gofri, muffin, egyszerűbb sütik, rántotthusi.


Tudnátok olyan kajákat írni, aminek a hozzávalói nem drágák, és tuti sikerélmény a konyhában?

22/L



2013. júl. 16. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
gyros, lángos, lapcsánka, pizza
2013. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Krumplileves, tojásleves, zöldségleves, pörkölt, sült hús, rizs főzés, rakott krumpli, petrezselymes krumpli, krumplipüré, lapcsánka. Ezek mind egyszerű ételek. Neten is rákereshetsz, de ha írsz privit és itt vagyok, szívesen segítek én is.
2013. júl. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Krémlevesek ,bögrés sütik , házi hamburger ,

tepsibe rakott sült egytál ételek

Pácolj be külnbőző húsokat ,tepsibe vagy serpenyőben megtudod sütni

rakott zöldségek

2013. júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lapozgass, olvasgass szakácskönyveket, nézz netes receptes oldalakat, tv-ben főzős műsorokat és előbb -utóbb rákapsz a jó receptekre. Szórakozásnak sem utolsó, és közben bővítheted a repertoárodat is.
2013. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

paprikáskrumpli

nokedli

rakottkrumpli

rizseshús

tarhonyáshús

fánk, gofri, derelye, nudli

rántottpárizsi, brokkoli, hagyma, sajt, cukkini

lecsó

paradicsomlevese

krumplifőzelék, fasírt

piskóták, bögrés sütik, réteslapból rétes

pizza, pogácsa, sós rudak, mákosguba, tejberizs, rizsfelfújt, tejbegríz meggylekvárral

rácsos sütik

gyümölcsleves

göngyölt husik, rántott hal majonézzel, kukoricás rizs

tejszínes csirkemellragu

2013. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
chilis bab, főzelékek, pörkölt, fasírt
2013. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!