Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gyümölcstortára konzerv eper?

Gyümölcstortára konzerv eper?

Figyelt kérdés

Holnap szeretnék anyukám szülinapjára sütni tortát. De nincs könnyű helyzetem, mert az eper a kedvence illetve az ananász.

Már nem nagyon van eper szezon, legalábbis a környéken nem árulnak már szép epreket. Viszont mindneképpen epret szeretnék tenni a gyümi tortámra. Szerintetek a konzerveper is jó, vagy keressek valami más gyümölcsöt?

Illetve ha az eper nem jó, akkor B terv az ananász. Konzervananász jó?


2013. júl. 9. 16:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Konzervet semmiképp.Ha tényleg nincs friss, és ragaszkodsz az eperhez akkor én is a fagyasztottat javaslom.Nem lesz löttyedt ha teljesen fagyosan rárakod a tortára és rögtön ráteszed a zselét.A zselé alatt fog kiolvadni megtartva a színét és a formáját is, gyönyörű lesz főleg ha piros zselét használsz...én így szoktam :)
2013. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2013. júl. 9. 22:15
 13/13 anonim ***** válasza:
A 20:22-es válaszoló tökéletesen leírta, hogy hogyan lehet a fagyasztott eperböl szép és jó gyümölcstortát késziteni.
2013. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!