Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mézes krémest csináltam....

Mézes krémest csináltam. Elrontottam volna a tetejét?

Figyelt kérdés
Most csináltam elösször,soha még lapokból vagy főzött krémből sütit.Sikerült is minden,finom is lett a krém:)Összeraktam a sütit,aztán csináltam rá csokimázt.Ráraktam elkenegettem,és egyből raktam a hűtőbe.Most néztem és szépen kezd puhulni:)De a teteje olyan merev,húúú!Mit rontottam el?Hogy fogom szeletelni?

2013. júl. 5. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem raktál elég zsiradékot a csokimázba, de lehet hogy úgy szokták felszeletelni amikor már állt egy kicsit szobahőmérsékleten hogy ne változzon puzzle-vá a csokimáz a tetején. De nem igazán vagyok járatos ezen a téren a 17 évemmel :)
2013. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hagyd kint egy ideig a konyhában, a melegtől egy kicsit visszaolvad a csokimáz, és akkor próbáld meg felszelni.

utána mehet vissza a hűtőbe.

én egy kis olajat szoktam tenni a csokimázba, és a hűtőben sem dermed csonttá.

2013. júl. 6. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
JKöszönöm!Remélem jó lesz nagyon szeretném:)A kislányom szülinapjára lesz.2éves lesz holnap:)Végre gondoltam kilépek a kekszes sütik és az egyszerübb piskóták világából!Aztán lehet,hogy rosszul tettem:(Nem szeretnék cikibe maradni a vendégek elött.
2013. júl. 6. 08:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne félj, biztosan sikerülni fog, és, ha nem is cukrászdai kinézetű, akkor is benne van szíved-lelked.

a vendégek is méltányolni fogják az igyekezetedet.

Isten éltesse a babucidat még vagy 80 évig :)

Boldog szülinapozást!

2013. júl. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Ízlet a vendégeknek:)finom volt kicsir merev a csokimáz.....de a szobába egy idő után jó volt:)Legközelebb menni fog,tanultam ebből...
2013. júl. 7. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!