Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hülyeséget csináltam? Fél...

Hülyeséget csináltam? Fél hónapnál kidobtam a gyógyszert, nem szedtem végig. Elrontottam?

Figyelt kérdés

Valaki azt mondja,hogy nem kell végig szedni a tablettát,ha le akarok vele állni,valaki meg azt,hogy a megkezdett hónapot végig kell szedni.

Tapasztalatok?

Ezzel most felborítottam a ciklusomat?

Így most azt sem fogom tudni mikor kell megjönnie vagy nem megjönnie?!

Babát szeretnénk!


2013. ápr. 27. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegig kellett volna szedni a honapot. Eselyes, hogy felborul a ciklusod es nem lesz mihez viszonyitani. Elvileg napokon belul lesz egy megvonasos verzesed. Hogy valodi menstruaciod mikor lesz igy....
2013. ápr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem most dobtam ki,hanem már egy hónapja.

Múlt vasárnap kellett volna megjönnie normális esetben(tabletta szerint nézve),de mivel kidobtam ezért csak utána volt kb 3 napig kis vérzésem ,azóta semmi.

Jó nagy hülye vagyok ezek szerint.

Nem tudtam,hogy végig kell szedni!

2013. ápr. 27. 14:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor igy jartal. Ha emlekszel mikor volt a megvonasos verzesed, akkor figyeld, hogy akorul az idopont korul jon e meg legkozelebb. Az is lehet, hogy a szervezeted azt fogja normalis menstruacios idopontnak beallitani
2013. ápr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Téged idézve tényleg " JÓ nagy hülye" voltál. Meg kellett volna várni azt az egy szomorú levelet,hogy el fogyjon. Valószívű ettől nem fogsz előbb teherbe esni. Sőt még be is kavarhattál magadnak.
2013. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi az együtt érzést! :(
2013. ápr. 27. 18:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem avval hogy mikor hagyod abba semmit nem befolyásolsz. Ilyenen ne maceráld magad. Sok szerencsét a babázáshoz.
2013. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapig kimaradt amikor abbahagytam a fogamzásgátlót, a nőgyógyászom azt mondta, hogy ez teljesen normális.
2013. ápr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mostmár tök mindegy, hogy nem jókor hagytad abba. Várjatok egy pár hónapot, talán beáll magától, aztán indulhat a projekt. A helyedben kb 3 hónapig nem foglalkoznék vele, hogy mikor kéne megjönnie.
2013. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!