Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kapott valaki 2,36-os TSH-ra...

Kapott valaki 2,36-os TSH-ra gyógyszert? Ha igen, mit és mekkora adagot?

Figyelt kérdés
Ft3, Ft4, Anti-TPO rendben.
2013. ápr. 15. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 2-es tsh-ra nem kaptam semmit.
2013. ápr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! 5,190-esre, úgy hogy oké a többi értékem semmit nem kaptam. Elvileg nem is sok esélye volt, hogy teherbe essek és lám! Tegnap és ma is sorozatos + tesztjeim vannak!!!! Ekkora TSH-nál!!! Holnap reggel megyek ellenőrző vérvételre. Ha még mindig ekkora a TSH, akkor a terhesség miatt kell hormonpótlás, egyébként ha nem lennék terhes, akkor nem is kellene. a 2,36-al csont nélkül teherbe fogsz esni. Az egyébként tök normális érték.
2013. ápr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2,65-re semmit sem kaptam :)
2013. ápr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja, és simán babás lettem :)
2013. ápr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, az eredményed jó, teherbe is lehet vele esni, csak az a baj, hogy a magas tsh vetélést okozhat, ezért ha babát szeretnétek mindenképpen szólj a dokidnak, nehogy baj legyen belőle. Bár tényleg jó az eredményed és vsz. nem fog gyógyszert adni, de inkább tudjon róla. A babavárásnál a legjobb érték 1-2 között van.
2013. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már volt egy missed abom, akkor 1,9 volt a TSH-m, mielőtt kiderült, hogy elhalt a baba.
2013. ápr. 15. 13:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 2,67-re nem adtak semmit (előtte se soha) aztán rá egy hónapra már várandós is voltam. Egyelőre csak 7 hetes vagyok, úgyhogy azt nem tudom , hogy a megtartásra milyen hatással van a TSH saját tapasztalatból, de hogy a fogantatást nálunk nem befolyásolta az biztos. :-)
2013. ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!