Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kis lányomnak lesz a 11...

VVVVVivien kérdése:

Kis lányomnak lesz a 11 szülinapja és nem tudom hogy milyen desszertet süssek valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés

2013. júl. 2. 22:40
 1/8 tetro ***** válasza:
tortát
2013. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tortán kívül
2013. júl. 2. 22:46
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem egy finom muffin jó 5let lehet. Főleg ha van kedvenc színe és avval meg díszíteni. Mondjuk belül nutella vagy csoki és a tetején valami finom krém,szines cukorka...dr.oetkernek van dekor cukorja.


[link]


[link]

2013. júl. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is valami szép, díszes muffinra gondoltam, a tésztát pedig ha így megcsinálod: [link] akkor tuti befutó lesz nála szerintem. :-)
2013. júl. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 lencsefőzelék ***** válasza:
36%
* Kislányomnak lesz a 11. szülinapja, és nem tudom, hogy milyen desszertet süssek. Valakinek van ötlete?
2013. júl. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek :)
2013. júl. 3. 11:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha már muffin/cupcake, akkor itt egy gusztusosabb verzió, mert én ettől a nosaltystól inkább megijedtem ránézésre:


[link]

[link]


A másik válaszadó által linkelt muffinok is nagyon gusztusosak.


Cake pop:

[link] (hosszadalmasnak tűnik, de én már csináltam, nem nehéz:))


Színes csokis kocka:

[link] Ehhez sima piskótát/csokis/diós, akármilyen piskótát sütsz, darabolod, bevonóba mártod, és színes egérszarral/smarties-zal, akármivel megszórod mielőtt megdermedne


színes piskótatekercs:

[link]


túró rudi torta színekkel:

[link]

2013. júl. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Anyum szerint különleges vagyok, ezért különleges választ adok: szerintem ne hízlald tovább őt, így is elég nagy hájas disznó. Szerintem nem akarod ezzel elszomorítani, hogy lassan már az ajtón se fér be.
2013. júl. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!