Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nincs itthon kolbász még...

Nincs itthon kolbász még virsli sem. Hogyan készítsek így paprikáskrumplit?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk gyakran van, hogy hiányzik a kolbász a paprikás krumpliból. Ha szeretnéd, ha olyan lenne, mintha lenne benne, akkor tegyél bele köménymagot és egy kis fokhagymát. Tuti finom kaja kolbász nélkül is.
2009. okt. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Esetleg szalonna... még sosem próbáltam, csak egy tipp. De tényleg biztos finom hús nélkül is.
2009. okt. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bele szalonnát is tenni, sonkával is jó, de ha "üresen csinálod, akkor se rossz - gyerekkoromban mindig csak krumpliból volt, mert más nem volt otthon a pénz(hiány) miatt.
2009. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
hagyd ki a húst..... attól még finom lesz.
2009. okt. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk,ha üres a paprikás krumpli,akkor teszek bele nokedlit.Laktatóbb és jobb is.És csak zsírral készítem borssal és egy kis köménymaggal ízesítem.
2009. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi soha nem teszünk bele ilyesmit, és sokkal finomabb úgy. Én galuskát főzök bele. És savanyú uborka hozzá vagy káposzta saláta
2009. okt. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Azt nem az öhön? Amúgy tényleg finom úgy is.
2009. okt. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az alábbi hozzávalókból


-krumpli

-sok vöröshagyma

-piros paprika por

-kis paprika

-kis paradicsom

-ízesítésnek majoranna/lestyán

-só, bors


Nagyon finom lesz, próbáld ki!!!

2009. okt. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon fini kolbász/virsli nélkül is. Mi néha szoktunk tejfölös krumplit is csinálni belőle. Nem főzelék lesz, csak ha az utolsó pillanatban beleteszed, s kicsit összeforralod, nagyon finom "savanykás" íze lesz:) Nyam-nyam, meg is éheztem:)
2009. okt. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nálunk sose volt benne kolbász vagy virsli. mamám mindig serpenyőben pirított hozzá szalonnát. most, hogy vegetáriánusok lettünk, pláne semmi hús :D

ja és szerintem kovászos uborka a legjobb hozzá ;)

2013. jan. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!