Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Diétás, sutés nélkuli nagyon...

Diétás, sutés nélkuli nagyon finom recept? Májam miatt cukrot és sok lisztet nem fogyaszthatok. De kedvet kaptam valami édességre, s már unom az almás kókuszgolyót. Esetleg valamilyen gyors és finom recept?

Figyelt kérdés

#fogyókúra #diétás suti #diétás édesség
2013. jún. 26. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyet csináltam nagyon gyorsan tegnap:


Babapiskótát megmártottam rumos tejeskávéban, mint a tiramisuhoz, leraktam egy tál aljára. Felvertem egy csomag dr. oetker instant csokikrémet - ehhez 3 deci tej kell össz-vissz + a por. Megkentem, megszórtam csokireszelékkel, és addig rétegeztem, amíg el nem fogyott. Isteni lett, 5 perc alatt kést volt. Tejszínhabbal esszük, 6 jó nagy kocka jött ki belőle:)


Na ezt pl. meg tudod csinálni diabetikus babapiskótából és zsírszegény tejből is :)

Ezt a krémet használom mindig, mert 3 perc alatt fel lehet verni, és nem kell főzni: [link]


Esetleg még dióval vagy mogyoróval meg lehet szórni az egészet, mert illene bele... na meg egészséges is:)

2013. jún. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A krémnek itt az energia-és összetevő táblázata, ha érdekel esetleg, hogy belefér-e a diétába:

[link]

2013. jún. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nagyon szépen koszonom!!! =) =)

a hétvégén mindenképpen kipróbálom!! =)

2013. jún. 26. 23:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!