Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tegyek a bográcsgulyásba...

Tegyek a bográcsgulyásba leveszöldséget?

Figyelt kérdés
Holnap bográcsban akarok gulyást csinálni marhából. Nézegettem recepteket van ahol írták van ahol nem. Nem tudom mennyire szokás? Milyen ízt ad neki? Ha jó bele akkor egy másfél kg húshoz hány száll zöldséget tegyek bele?
2013. jún. 15. 20:01
 1/2 anonim válasza:
Finomabb, ha van benne zöldség, mint a sima gulyásnál. Szerintem érzéssel tegyél bele. Pl: répa közepes méretűből 10 szál, fehérrépa 5-6 szál... stb. Azért ne a zöldség domináljon, arra vigyázz.
2013. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én a gulyást el sem tudom zöldségek nélkül képzelni. a másfél kiló húshoz kb 60-70 deka vegyeszöldséget tennék, amiben egy darabka zeller is van. nagyon jó ízt ad a levesnek a zöldség. amikor félfövésben van a hús, akkor teszem bele a kis hasébokra vágott zöldséget, kicsit később a krumplit, legvégén a csipetkét.
2013. jún. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!