Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek a hétvégén?

Mit főzzek a hétvégén?

Figyelt kérdés
Ti mit fogtok?
2013. jún. 12. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Szombaton eperkrémleveset túrógobóccal amit mandulába forgatok és azzal tálalom, és díszítésnek meg mentalevél és citromszeleteket fogok csinálni

Utána mexikói zöldségágyon sült baconbe tekert csirkemell, csirkemáj hozzá petrezselymes rizs és petrezselymes újkrumpli lesz, paradicsomsaláta

sütinek málnás piskóta csokiöntettel, túrós epre süti és sós rudak vagy túrós pogácsa

-ünneplés lesz-


Vasárnap szerintem hús marad ahhoz csinálok valamilyen főzeléket vagy lehet tojásos nokedli lesz pörkölttel

2013. jún. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én közkívánatra a héten másodszor ezt:


[link]


Annyi extra kívánalommal, hogy filézett húst használok hozzá.

A recepttől annyi eltérést tettem, hogy fele tejföl fele főzőtejszínt használtam, nem csupa tejfölt. De biztos úgy is fini, ha csak tejfölt teszel bele.

2013. jún. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 lencsefőzelék ***** válasza:

1-es:

Az ételválasztásod a helytelen ételtársítás magasiskolája...

[link]

[link]

2013. jún. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én székelykáposztát csinálok. Közkívánatra. Bár ez nem nyári étel, de a fiúk megrendelték. Valami könnyű levest, talán gyümölcslevest gondolok hozzá. Meggy, vagy cseresznye, esetleg eperből.
2013. jún. 13. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
zöldborsó ragú leves , meggyes pite ,
2013. jún. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak a szerény véleményem az utolsóhoz.Én nem tennék a székelykáposzta elé semmilyen gyümölcslevest. nem csúszik utána a savanyúkáposzta, persze, lehet, hogy csak szerintem. jó az leves nélkül is, finom puha kenyérrel.

ha már leves, akkor egy kis grízgombóc, vagy májgombóclevest adnék elé.Bocsi a megjegyzésért.

A kérdésre: nálunk szombaton lecsós szelet lesz tarhonyával, vasárnap töltöttcsirke petrezselymes újkrumplival, paradicsomsalátával.

2013. jún. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Közben megelőztek, de remélem azért mindenki érti :)
2013. jún. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk ballagás lesz, úgyhogy dőzsi...


Tyúkhúsleves, utána főtt hús tormával

Sültek: borsos-mustáros csirkecomb, aszalt szilvával töltött karaj, baconba csomagolt csirkemáj, rántott szelet.

Saláták: majonézes krumplisaláta, majonézes krumplisaláta, görög saláta


Desszert: fekete erdő torta, mese almás, lekvárral töltött kevert kakaós.

2013. jún. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!