Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Krumplipüréhez milyen húst...

Krumplipüréhez milyen húst csinálnátok?

Figyelt kérdés
Gyros-szal próbálta már valaki?
2009. okt. 5. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fasirttal szeretem,meg paradicsom szoszzal.De gyros hussal is eltudom képzelni!
2009. okt. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
gyros húshoz sült krumpli való, krumplipüréhez rántott hús, nyitrai szelet, meg a szárazabb húsok, nem a szaftosak
2009. okt. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
tulajdonképpen bármilyen!Amit mindenképp próbálj majd ki:két párizsi szelet között egy sajt szelet(összetűzöd két végén fél fogpiszkálóval hogy ne essen szét)bepanírozod, kirántod,kiveszed a piszkákat...hmmm....nagyon fini:)
2009. okt. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pénteken ilyet csináltam hozzá: Sajtos-tejfölös csirkemell

Hozzávalók:


25 dkg bacon


45 dkg tejföl


30-40 dkg sajt (lehet füstölt és trappista vegyesen)


1 kg csirkemell



bors


Elkészítés: A baconszeleteket a tepsi aljára soba lerakjuk, majd a szeletekre vágott csirkemellel ugyanígy teszünk. Sózzuk, borsozzuk és tejföllel megkenjük. Ezt addig folytatjuk, míg elfogy a hús. A tetejére tejfölt kenünk, majd megszórjuk reszelt sajttal. Sütőbe helyezve 45 percig sütjük, ekkorra a sajt is szépen megpirul és a hús is átsül. Burgonyapürével tálaljuk.


Gyros izesítésű husit szoktam sütni néhe, sima gyros füszerkeverékkel.

2009. okt. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bőrös sült hús(amikor megsült a bőre finom,ropogós:D)

vagy csirkemell szeletek fűszerezve pici olajon lesütve,

vagy rántott hús,rántott sajt:D

2009. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sült oldalast vagy kacsacombot sütnék. Mindenképp szaftosat. A gyroshoz a sültkrumpli a fincsi.
2009. okt. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én bőrös sült hússal, rántott hússal vagy sörben sült csirkecombbal szoktam kínálni. Nagyon szeretem...
2009. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!