Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gyümölcsös-joghurtos sütés...

Gyümölcsös-joghurtos sütés nélküli süti- jó recept?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 09:47
 1/2 ivilicious ***** válasza:
anya sokszor csinált olyat,hogy vett epret, van neki egy mély üvegtála...elég lesz kb. fél kiló eper.kell tejszín (kb egy kis doboz elég sztem ),azt felmelegítjük, majd félrerakjuk egy kicsit hűlni. Aztán keverjük csomómentesre 2 pohár natúr joghurttal és 1 csomag(színtelen) zselatinnal. reszeljünk bele egy egész citrom héját. ezután vágjuk fel az epreket,ahogy akarod,felekbe,negyedekbe,apróra,de sztem negyedekben a legszebb, szórjuk egy formába(pl üvegtálba, vagy jénai, mély tál) és öntsük hozzá a joghurtoszselatinostejszínes cuccot, majd mehet a hűtőbe. két-három óra után fogyaszható :) masszát meglehet spékelni 1-2 kanál cukorral is.
2013. máj. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én hasonlót szoktam készíteni, mint az első válaszoló, bármilyen gyümölccsel finom.


Ez a joghurttorta egy változata.

2013. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!