Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütés, egyszerűen?

Sütés, egyszerűen?

Figyelt kérdés
Szeretek sütni,de nem olyan nagyon nehéz dolgokat.Néha még sütni sem kell.(pl:kókuszgolyó) Tudnátok egyszerű,finom recepteket?? Előre is köszi! :)

2013. máj. 13. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyumitorta:boltba kapni tortalapot.fozol bele egy pudingot teszel a tetejere gyumit es leontod tortazselevel. Ennyi.
2013. máj. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ivilicious ***** válasza:

hát én a tortalapot utálom, büdös, és tartósítőszer ízű. egyszerűbb megcsinálni..fogsz 3 tojást ,külön választod a sárgáját és a fehérjét. a 3 sárgáját felvered, raksz bele pár csepp vanília aromát és/vagy vanília cukrot,3-4 kanál sima cukrot..vered tovább,reszelsz bele egy citromot, és ki is facsarod a levét, és belerakod...aztán 3 evőkanál liszt,1 sütőpor,jól felvered habverővel, botmixerrel,tökmindegy. aztán jön a fehérje,kemény habbá vered, összeöntöd óvatosan,bele a gyümölcstortaformába,és 25 perc alatt kb kész. szerintem ez egyszerű.és pont egy győmölcstorta formába elég.

aztán mehet erre puding, gyümölcs,zselé meg amit akarsz.

2013. máj. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2013. máj. 14. 14:43
 4/4 anonim válasza:
A mindmegette.hu-n nagyon jó receptek vannak, én is mindig ott nézek
2013. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!