Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik a kedvenc receptes...

Melyik a kedvenc receptes oldalad?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez!


Arról már régen leszoktam, hogy szakácskönyvből, vagy éppen netről szedjek le ötleteket és egyéb sütés-főzési tanácsokat, infókat stb.


De itt ebben a kategóriában, ha olvasok valamit, ami megragadja a fantáziámat, bizony én is szívesen kipróbálom, vagy utána érdeklődök stb. stb.

2013. máj. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ez :) Esetleg gusztusos blogok (pl. [link] [link] [link] stb.)


Mindmegette, nosalty és hasonló oldalak nekem nem jönnek be - tele vannak receptekkel, de nem egyszer tapasztaltam már, hogy hiányos a leírásuk vagy nem megfelelő alapanyagarányokkal dolgoznak, esetleg lopott képeket használnak.


Olyan helyről szeretek receptet használni, ahol vagy lépésről lépésre látható az eredmény (tehát pl. youtube-os főzőcsatornák is), vagy a végeredményt megtekinthetem a blogon, és egyértelmű, hogy nem lopott a kép, hanem ténylegesen ahhoz a recepthez tartozik, vagy innét szeretek bevált recepteket kipróbálni, saját beszámoló alapján.

2013. máj. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Andi konyháját szeretem, onnét már kipróbáltam pár receptet, be is jöttek, úgy, ahogy le volt írva, fázisfotózva.

A blogokat nem szeretem, mert mire egy recepthez eljutok, a blogíró egész családjának mindennapjait meg kell ismernem. lehet, hogy kismamáknak ez szimpatikus, és bevált, de nekem nem. nem jövök lázba, hogy mondjuk Orsibaba sárgát kakilt, valszeg a sütőtöktől, Bence a homokozóban megmarkolt egy kutyaszart... stb.

itt a GYK. sütés-főzés topicjában sok hasznos receptre, praktikára bukkantam már.

2013. máj. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez : Megtanultam tőle ,hogyan lehet tökéletes kelt tésztás dolgokat csinálni

[link]

Erröl az oldalról pedig már nagyon sok jó tanácsot és ötletet kaptam .

2013. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 banyamanya válasza:

[link]

Amit eddig innen néztem, mind bevált.

2013. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem az alábbiak:

[link]

[link]

[link]


Limarától meg lehet tanulni hogy lehet jó kelt tésztát készíteni.

Anditól sütiket szoktam lesni.

Receptneked.info (Marcsytól) nah ott a torták tetszenek.

2013. máj. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem ezek:


[link]

[link]

[link]


és még van egy pár! :)

2013. máj. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!