Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van 7db "kocka" (háromszög :...

Van 7db "kocka" (háromszög : ) ) sajtom. Mit csinálnátok belőle?

Figyelt kérdés
Csak magamra kell főznöm, de az sem baj, ha marad másnapra.
2013. ápr. 24. 13:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Rántani nem szeretném, mert a nagyon olajos dolgokat nem szeretem.
2013. ápr. 24. 13:50
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ráolvaszthatod spagettire. esetleg ha van otthon egy kis sonka, piritasz melle egy kis sonkát, akár kis foghagymát.
2013. ápr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ha van levelestésztád belesütöd (mint a lekváros levél, háromszögre hajtva), kis sonkával, tetejére rszelt sajt


és a kész sütit még lefagyaszthatod.

2013. ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én csinálnék rántotthúst sültkrumplival, de ha az kevés és még éhes vagyok, akkor valami szendvicset csinálnék és raknék rá a sajtból
2013. ápr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tepsibe is beteheted(sütőpapirra) a bepanirozott sajtot,nem kell olajban kisütni.
2013. ápr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Reszelt sajt helyett is jól használható.

Ha kiskéssel vékony csíkokra szeled, akár sajtos tésztának, akár meleg szenyó, vagy éppen volt amikor kockasajtot használtam rakott cuccok tetejére, mert az volt otthon és úgy raktam a kaját a sütőbe.

2013. ápr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajtkrémlevesnek is jó, vagy valami fűszeres mártogatósnak, friss sárgarépa, vagy karalábéhasábokkal.

vagy két vékony toast kenyér közé kenni, fűszerezni, összeragasztani. átlósan elvágni, majd tojásba forgatva vagy olajban kisütni, vagy ezt is lehet sütőpapírra téve tepsiben megsütni.

2013. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!