Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan tehetem jóvá a k.. A...

Hogyan tehetem jóvá a k.. A elsózott pörköltemet?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát azt már b...hatod
2013. ápr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
81%

Engedd fel egy kis vízzel és forrald le róla,a köretet meg sótlanul főzd meg.Vagy főzz bele pár szem krumplit.Más nem jut eszembe.

Sok sikert :)

2013. ápr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Én összekeverném egy sótlanul készített nokedlival. Finom is, jól is lehet osztani. Már csak egy savanyúság kell hozzá.
2013. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Főzz bele elég sok krumplit, rizst vagy tarhonyát.
2013. ápr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 skyton válasza:
55%
Picit felhígítod, főzöl bele krumplit vagy tarhonyát, esetleg galuskát(persze só nélkül). Vagy esetleg teszel bele tejfölt.
2013. ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 doboszoli ***** válasza:
75%

A k..ra elsózottat sajnos sehogy.

Lehet trükközni, majd hősiesen elfogyasztani, de ez ugye nem cél...

2013. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

"Engedd fel egy kis vízzel és forrald le róla"

Arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy ennek mi értelme.

2013. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Kedves 7es,mondjuk ha rakok még vizet bele akkor enyhül a sóssága,ha leforralom,akkor meg nem lesz olyan híg??!!!de nem tudom mit kell kötözködni,te tudtál értelmes tanácsot adni?imádom az ilyen embereket,kössél inkább sálat.
2013. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

"ha rakok még vizet bele akkor enyhül a sóssága,ha leforralom,akkor meg nem lesz olyan híg??!!!"

:D :D :D :D :D LOL.

Ha raksz hozzá vizet, akkor valóban kevésbé lesz sós, de ha utána elforralod pont ugyanott vagy, mint eredetileg, csak dolgoztál vele plusz negyed órát. Ma már nem jár józan paraszti ész születéskor mindenkinek?

Bájdövéj, tudtam volna bőven tanácsot adni, de előttem már megtették jó páran, csak gondoltam rávilágítok a hülyeségre, mielőtt még más is elhiszi.

2013. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én legutóbb mérgemben ledaráltam és a felét hortobágyi palacsintába töltöttem sok tejföllel, a másik feléhez meg főztem ki rizst só nélkül és rakott kelt csináltam vele. Teljesen jó lett így.

Kocka husi-pörköltet is elsóztam már, asszem egyszer nokedlit csináltam hozzá só nélkül, egyszer meg tarhonyát.

Anyukám meg bármit elsóz, krumplit főz bele, ő azt megeszi utána de mi nem szeretjük, így inkább olyan módon próbálom kijavítani ,hogy semmi se vesszen kárba :)

2013. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!