Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételt csináljak húsvétra?

Milyen ételt csináljak húsvétra?

Figyelt kérdés

Ötletek lennének csak sajna a pénztárca a főnök!


Arra gondoltam, hogy csinálok kaszinótojást amit saláta levelekre rakok.

Venni akarok egy grillcsirkét (csak 1100ft és kb. 1.5kg) mert szerintem az éri meg a legjobban! Valamint, kolbász, sajt, csípőspaprika, és piros kaliforniai paprika!


Úgy akarom, hogy a csirkét szétbontom egy nagy tálcára rakom salátalevelekre és a csirkét körbepakolom kolbásszal, főtt tojással, kaszínótojással, csípős és kaliforniai paprikával valamint sajttal! Sonkára sajnos már nem nagyon maradt pénz! De ez szerinted így jó?


2013. márc. 29. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, csak azt nem értem, hogy ez spórolós? Nekünk ennyi és ilyen sokféle akkor van, ha van böven pénzünk, ha kevés, akkor közel sem megy ilyen sok kaja.
2013. márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jó,ha ez sporolos szerinted.
2013. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hááát, a spórolástól szerintem is messze van, de kinek mi. Én mondjuk a helyedben a csirkét magam készíteném el, finomabb is, frissebb is, olcsóbb is.
2013. márc. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát én debreceni vagyok egy egész csirke 800ft és kb. 1 kilós, én inkább megveszem 1100ft ért a másfélkilósat készen! :) amúgy igen spórolós mert amiket leírtam kb. 3000ft ba került minden plusz a csirke! :)
2013. márc. 29. 13:53
 5/7 anonim ***** válasza:
A spórolóshoz: nekünk egy hónapra van összesen 12000 Ft kajapénzünk három gyerekkel - a 3000 Ft-nak nálunk egy heti kajára kellene elégnek lennie.
2013. márc. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akinek heti 3000Ft-ja van kajára minek vállal gyereket? Nem is hármat, akár egyet is... 3000Ft kb. 3 fő egyáltalán nem puccos menüebédje valami kifőzdében, de csak ha vizet isznak hozzá.
2013. márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor a gyerekeket vállaltam, akkor nem ennyi volt a jövedelmünk, hanem sokkal több, kettönket kb 500ezer havonta. Viszont a párom meghalt balesetben, így az ö kövedelme kiesett, én meg nem kapok munkát, mivel a régi mundakhelyem megszünt, (kisvárosban élünk), más meg nincs, már csak a gyerekek miatt sem. Mivel semmiféle rokonom nincs, ezért nem tudom másra bizni a gyerekeket, óvodai, bölcsödei hely nincs, csak privát lenne, de azt nem tudom fizetni. Elköltözni megint nem tudok, mert akkor nem tudnám az albérletet fizetni - itt jelenleg 30-ezer rezsivel együtt havonta.


Ezt elöre nem hiszem, hogy bßarki is láthatta volna, szóval jobban tennéd, ha nem szólogatnál be.

2013. márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!