Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » S. O. S. Mikrós bögrés süti?...

S. O. S. Mikrós bögrés süti? Te hogy szoktad? Variációk?

Figyelt kérdés

Már unom hogy mindig az az egyszerű kakaós. Hogy lehet még ??? Te hogy szoktad ??? Milyen ízesítéssel ??? Leírnád a receptet is ???


Előre is köszönöm a segítséget. :)



2013. márc. 28. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
receptet nem tudok,mert még nem csináltam, de próbáld ki lekvárral,csokikrémmel vagy esetleg valamilyen gyümölccsel
2013. márc. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :) ......de olyanok válaszai érdekelnének akik gyakran csinálnak ilyet és sok variációt ismernek :)
2013. márc. 28. 15:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A tésztához tegyél pudingport.
2013. márc. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
mákkal, dióval, lekvárt bele/rá, grízzel, diétázóknak édesítővel és fehérjeporral, fahéjjal, reszelt almával, kókuszos-csokis változatban csokidarabokkal...
2013. ápr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Banánnal, ahogy már írták lekvárral. Én szoktam márványosat is, úgy, hogy egy kicsit összekeverem vaníliás tésztával. De azt már nagyobb tálba.


Jó sütizést! :)

2015. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!