Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kinek van isteni fasírt receptje?

Manóka66 kérdése:

Kinek van isteni fasírt receptje?

Figyelt kérdés

Meg szeretném lepni a páromat egy romantikus ebéddel,de sajnos nnincs és nem is találtam jó házifasírt receptet....

Tudnátok segíteni?


2013. márc. 27. 10:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Az enyém nagyon-nagyon finom. Így készítem.

A darált disznóhúsba /kb. egynegyed arányban/ beleteszem a vízből kifacsart zsemléket, majd beleütök egy tojást, teszek bele apróra vágott vöröshagymást, ugyanígy fokhagymát, sót, borsot. És most jön, amitől fennséges lesz! Mindig reszelek bele kb. két diónyi fagyasztott csirkemájat és teszek még hozzá egy kevés nagyon apróra összevégott zellerlevelet. Ettől a fasírt eszméletlen finom lesz. Csak az arányokra vigyázz. Nedves kézzel megszórom zsemlemorzsával és mehet a forró olajba/zsírba. Egyébkénr én a kocsonyába is teszek egy kevés csirkemájat. Éppen reggelre dermedt meg, halálfinom lett az is!

2013. márc. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!