Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételeket ételeket...

Milyen ételeket ételeket lehet készíteni főleg zöldségekből amik nagyon egészségesek?

Figyelt kérdés
Nagyon kövér vagyok.Most térnék át az egészséges életmódra,de nem nagyon tudom,hogy mit készítsek a zöldségekből.
2013. márc. 8. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Itt van nagyon sok fogyókúrás, zöldséges étel ( Sokat ki is próbáltam és nagyon finomak és táplálóak ): www.hoxa.hu/?p1=cikk&p2=31


Itt sok zöldség van mindegyikről ír hogy mijen vitaminok vannak benne, hogy szeretik legtöbben....stb. aztán vannak receptek :) www.mindmegette.hu/olvasnivalok/zoldseg

2013. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

zöldséglevesek betétnek májgombóc, főtt hús

rakottzöldbab, káposzta, brokkoli, savanyúkáposzta-azért nem kell lemondani az ételekről, főtt rizs, joghurt, darálthús(csirke/pulyka, sovány sertéshús) jó sok zöldség és sovány sajt ennyi persze egy kis olivaolaj, szerintem nagyon finom kaja

akármilyen saláták hússal, tojással, hallal

savanyúkáposztaleves

hússal töltött cukkini, padlizsán, gomba, hagyma, paradicsom, tök stb(rizs előfőzől majd a darálthússal, fűszerekkel és egy tojással masszát gyúrsz belőle, ezt beletöltöd a zöldségekbe rá joghurt és reszelt mozzarella és bazsalikom nagyon nagyon finom

lecsó-cukkini, padlizsán,hagyma, paradicsom, paprika, virsli tojás

rizottó-zöldborsó, zöldbab, sárgabab, répa, fehérrépa, kukorica, gomba ahhoz pl sült csirkecomb

sóska, spenótmártás tojással

tökfőzelék csirkemellpörkölttel

zöldbabfőzelék sült csirkemellcsíkokkal

2013. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok elkötelezett híve a 90 napos fogyúkúrának, de a keményítőnapon (zöldségnap ) igazán nagyon finom zöldséges, egészséges receptek találhatók.

csak annyit írj be, hogy 90 napos diéta, és ott böngészhetsz napokig.

Kitartást, és sok sikert:)

2013. márc. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Értékeltem.
2013. márc. 11. 20:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!